Alina Boz dizi için saçlarını kazıttı! Alina Boz kimdir?

Alina Boz saçlarını kazıttı. Alina Boz, dizide canlandırdığı Hazal'ın ameliyat sahnesinin gerçekliği için saçlarını sıfıra vurdurdu. Peki Alina Boz kimdir?

Alina Boz dizi için saçlarını kazıttı! Alina Boz kimdir?

Alina Boz, “Paramparça” dizisinin Hazal’ı, dizide canlandırdığı karakterin ameliyat sahnesi için saçlarını kazıttı. Genç oyuncu Alina Boz, “Paramparça”daki rolü için beline kadar gelen saçlarını kazıtmak zorunda kaldı. “Paramparça”daki performansıyla şöhreti yakalayan Alina Boz, kariyeri için her zorluğu göze alıyor. Peki Alina Boz kimdir?

Genç oyuncu Alina Boz, dizide canlandırdığı Hazal karakterinin ameliyat sahnesi için, uzun saçlarını sıfıra vurdurttu. Alina Boz, saçlarını normalde asla kestirmeyeceğini ama dizi için bunu yapmanın zor olmadığını söyledi. Alina Boz saçlarını kazıtması hakkında “Yıllar sonra ilk kez saçlarım kesildi ama hiç üzülmedim. Çünkü rolüm için bunun yapılması gerekiyordu.” dedi.

ALİNA BOZ KİMDİR?

Alina Boz 14.06.1998 Rusya/Moskova doğumludur. İlk olarak Cesur Hemşire dizisinde Canan olarak rol alan Alina Boz, küçük yaşta olmasına rağmen televizyon dünyasının aranan isimleri haline geldi. Ata Demirer ve Justin Bieber ile Avea reklamlarında rol alan
Alina Boz bir çok reklam filminde yer almıştır. Soyadından dolayı Murat Boz ile akrabalığı olduğu yazılan Alina Boz, Murat Boz ile 2010 yılında Heygırl dergisinin kapak yüzü olmuştur.
1.72 boyunda olan Alina Boz 50 kilo ağırlığındadır. Alina Boz’un Murat Boz ile bir akrabalığı yoktur.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...