Anne ve kızı sobadan zehirlendi!

Aksaray'da 78 yaşındaki Ayşe Altıntepe ve kızı 55 yaşındaki Emine Candan, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenmeleri sonucu hastaneye kaldırıldı.

Anne ve kızı sobadan zehirlendi!

Olay, bugün saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Organize sanayi bölgesinde bir fabrikada bekçilik yapan Hamit Candan, eşi Emine Candan’ı cep telefonuyla aradı. Ancak defalarca aramasına rağmen ulaşamayan Candan, komşusu Aşır Altundağ’ı arayıp, eşi ve yatalak olan kayınvalidesi Ayşe Altıntepe’ye bakmasını istedi. Kilitli olmayan kapıyı açıp eve giren Aşır Altundağ, Emine Candan ile Ayşe Altıntepe’yi baygın halde buldu. Bunun üzerine sağlık görevlileri ve polise haber verdi. Sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendikleri saptanan Altıntepe ve kızı Emine Candan, ambulansla Aksaray Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Anne ve kızın hayati tehlikelerinin devam ettiği belirtildi.

Anne ve kızı baygın halde bulan Aşır Altundağ, ”Hamit Candan aradı, eşi ve annesine ulaşamadığını belirtti. Ben eve gittiğimde anne ve kız baygın halde idi. Sobadan dumanlar yükseliyordu ve evde koku vardı. Sağlık görevlilerine haber verdim” dedi.

Eşi ve kayınvalidesinin zehirlendiği öğrenip eve gelen Hamit Candan, “Eşimi telefonla aradım. Cevap alamayınca komşumuz Aşır ağabeyi aradım. Sobadan zehirlendiklerini öğrenince eve geldim” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...