Sözcü Plus Giriş

AÖF dönem sonu sınav giriş belgesi yayımlandı!

Açık Öğretim Fakültesi yani AÖF dönem sonu sınav giriş belgesi yayımlandı. AÖF sınav giriş belgesi nasıl temin edilir?

Güncellenme: 13:57, 15/05/2015
AÖF dönem sonu sınav giriş belgesi yayımlandı!

23 ve 24 Mayıs tarihilerinde gerçekleştirilecek AÖF sınavları için “Sınav Giriş Belgesi” öğrencilerin erişimine açıldı. Dönem sonu sınavına girmek için bu giriş belgelerinin alınması gerekiyor. Peki AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır? İşte Açıköğretim Fakültesinin konuyla ilgli duyurusu:

“Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilerin 23 Mayıs 2015 Cumartesi ve 24 Mayıs 2015 Pazar günleri yapılacak olan 2014-2015 öğretim yılı bahar dönemi dönem sonu sınavı için “Sınav Giriş Belgesi” yayınlandı.

Sınav Giriş Belgenizi www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresindeki “Giriş Yapmak İçin Tıklayınız” bölümünden TCKN ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenci sayfanızdan ya da AÖF Bürolarından alabilirsiniz.

Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmenizde ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binada hazır bulunmanızda fayda olacaktır.
Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmamaktadır. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.”