Sözcü Plus Giriş

AÖF Dönem Sonu Sınavı İçin Sınav Giriş Belgesi Yayınlandı

AÖF Bahar dönemi final sınavına giriş yerleri belli oldu ve giriş belgesi yayınlandı. Bu hafta sonu yapılacak AÖF final sınavı giriş belgesi çıkarmak için..

Güncellenme: 10:18, 20/05/2015
AÖF Dönem Sonu Sınavı İçin Sınav Giriş Belgesi Yayınlandı

AÖF bahar dönemi final sınavına giriş belgesi yayınlandı. Bu hafta sonu yapılacak AÖF bahar dönemi sınavına giriş belgesini edinmek ve sınav giriş yerini öğrenmek için son günler… 23 Mayıs Cumartesi ve 24 Mayıs Pazar günü yapılacak olan AÖF sınavları için “Sınav Giriş Belgesi” öğrencilerin erişimine açıldı. Dönem sonu sınavına girmek için bu giriş belgelerinin alınması gerekiyor. Peki AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır?

İşte Açıköğretim Fakültesinin AÖF Bahar Dönemi Final Sınavı duyurusu:

“Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilerin 23 Mayıs 2015 Cumartesi ve 24 Mayıs 2015 Pazar günleri yapılacak olan 2014-2015 öğretim yılı bahar dönemi dönem sonu sınavı için “Sınav Giriş Belgesi” yayınlandı.

Sınav Giriş Belgenizi www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresindeki “Giriş Yapmak İçin Tıklayınız” bölümünden TCKN ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenci sayfanızdan ya da AÖF Bürolarından alabilirsiniz.

Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmenizde ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binada hazır bulunmanızda fayda olacaktır.

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmamaktadır. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.”

AÖF BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAVI İÇİN UYARILAR

*Sınava gireceğiniz binayı, sınavdan en geç bir gün önce görmeniz yararınıza olacaktır.

*Sınava girebilmeniz için gerekli olan belgeleri sınava gitmeden önce mutlaka hazırlayın.

*Sınava girebilmeniz için gerekli belgeler dışında, yanınızda kâğıt, kitap, defter, not vb. hiçbir doküman; cep telefonu, bilgisayar, tablet, telsiz, kamera vb. hiç bir iletişim, depolama, kayıt ve veri aktarma cihazı; ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek hiç bir nesneye izin verilmemektedir.

*Sınav saatinden 1 saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulunun.

*Sınavın ilk 15 dakikası dolduktan sonra, her ne sebeple olursa olsun hiçbir öğrenci sınava alınmamaktadır.

*Sınavda yapacağınız işaretlemeler ve yazacağınız yazılar için yanınızda koyu yazan siyah kurşun kalem ve iz bırakmayan silgi bulundurunuz.

*Cevap kâğıdı üzerine test grubunuzu (kitapçık türünü) (A, B, C, D) kodlamayı unutmayınız. Test grubunu (kitapçık türünü) (A, B, C, D) kodlamayan veya birden fazla kodlama yapan öğrencilerin sınavları geçersiz sayılacaktır.

*Öğrenci Kimlik Kartınız veya Öğrenci Tanıtım Kartınız yoksa Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgenizi AÖF Bürolarından temin edebilirsiniz.

*Sınavda hesap makinesi kullanabilirsiniz. Ancak, kullanacağınız makinede alfabetik tuş takımı (A, B, C, …) ve program yapılmasına, saklanmasına, çalıştırılmasına imkân veren EXE, STORE, RUN vb. tuşlar bulunmamalıdır. Aksi takdirde sınavınız ne yazık ki geçersiz sayılacaktır.

*Resmi kıyafetle (kıtalarından izinli er ve erbaşlar haricinde) sınava giremezsiniz.