Sözcü Plus Giriş

Baba-kız olmanın sevimliliğini, profesyonellik ve samimiyetle izleyicilerine yansıtan ikili reklam projesi ile hayatlarının önemli bir bölümünü geçirdikleri Ankara'ya dönmüş oldular. Remark İletişim Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen ve ‘Doğa Seçimini Yaptı' sloganıyla sunulan Akkent Paradise Gardens projesini çok beğendiklerini belirttiler.

PROJEDEN EV ALACAK

Keyifli geçen çalışma sırasında konut projesi ile yakından ilgilenen Doğa Rutkay, Akkent Paradise Gardens hakkında satış ekibi ve Akpınar İnşaat Genel Müdürü Birol Akpınar'dan bilgi aldı. İstanbul'da bu ölçekte bir konut projesine rastlamadığına dikkat çekti.

Ankara'nın en planlı ve köklü yerleşim bölgesi Batıkent Kardelen'de yer alan proje için Rutkay: ‘İstanbul'da bu ölçekte bir konut projesine rastlamadım. Gerek peyzajı, daha da önemlisi sunduğu sosyal donatıları ile çok farklı. Üstelik sunulan bunca olanak için ek ücret talebi de yok. Aile kurmak, çocuk büyütmek için çok doğru bir yer' dedi.

KÖKLÜ FİRMA

Rutkay Aziz, konut projesinde markanın sunduğu güvenin önemine dikkat çekerek, projenin Türkiye'de yarım asırdır pek çok başarılı inşaat projesini tamamlamış bir marka olan Ünal Akpınar İnşaat tarafından yapılıyor olmasının önemine vurgu yaptı.

Aziz, uzun yıllar yaşadığı Ankara'da geçmişte böylesine çağdaş yerleşim yerlerinin olmadığını, projenin sunduğu sosyal donatılarından inşaat kalitesine Ankaralılar için çok doğru bir seçim olacağına dikkat çekti.

Rutkay Aziz, projenin kaybolan komşuluk ilişkilerini pekiştirerek yeniden yaşanmasına olanak sağlayacağı için de aile ve toplum ilişkileri açısından önemli bir yapıda olduğuna vurgu yaptı.

Akkentli talihli evinin ve Mercedes'inin anahtarını Doğa Rutkay Kamal'dan alacak.

10 Eylül 2015 ile 15 Ocak 2016 tarihleri arasında ev alanlara 2015 model Mercedes Benz B180 CDI otomobil kazanma şansı sunan kampanya sonrasında talihli kişi anahtarını Doğa Rutkay Kamal'dan alacak. 23 Ocak 2016 tarihinde çekiliş sonucu açıklanacak araç kampanyasının teslim töreni 1 Mart 2016 Salı günü gerçekleşecek.

Yayınlanma Tarihi:14:37,