Sözcü Plus Giriş

Başak Parlak, Beyaz Show’da – Başak Parlak kimdir?

Başak Parlak, Beyaz Show'un bu hafta konuklarından biri. Beyaz'ın sunduğu talk-show programı Beyaz Show, Başak Parlak'ı konuk ediyor. Başak Parlak kimdir?

Güncellenme: 13:01, 05/03/2015
Başak Parlak, Beyaz Show’da – Başak Parlak kimdir?

Başak Parlak, bu hafta Beyaz Show’a konuk oluyor. Ekranların sevilen talk-show programı Beyaz Show’un cuma akşamı konuklarından biri de Şafak Parlak. Sinema ve dizi oyuncusu Şafak Parlak, Cuma günü vizyona girecek yeni filmi olan “Bana Adını Sor”dan rol arkadaşları ile Beyaz Show’a konuk olacak. Peki Başak Parlak kimdir?

BAŞAK PARLAK KİMDİR?

Türk dizi ve sinema oyuncusu Başak Parlak, 3 Aralık 1989 tarihinde  Tekirdağ'da dünyaya gelmiştir. Maltepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve AB bölümünden mezun olan Başak Parlak, yaşının genç olmasına rağmen oyunculuk hayatına 2003 yılında ”Zalim” dizisi ile başlamıştır. Çeşitli reklamlarda, dizilerde ve televizyon filmlerinde oynayan Başak Parlak, 2007 yılında rol aldığı ”Fikrimin İnce Gülü” dizisiyle bir çıkış yakalamıştır. Ardından 2008 yılında başrol oynadığı ”Serçe” dizisiyle daha geniş kitlelere hitap edebilmiştir. Star Tv de Hayret Bir Şey adlı programında sunuculuğunu yapmış olan güzel oyuncu Başak Parlak geçtiğimiz günlerde final yapan Fatih Harbiye dizisinde rol almıştır.

Başak Parlak'ın  Yer Aldığı Yapımlar:

Fatih Harbiye
Yamak Ahmet,
Sırat,
Uygun Adım Aşk,
Papatyam,
Serçe,
Fikrimin İnce Gülü,
Doktorlar,
Gümüş,
Beşinci Boyut,
Acı Hayat,
Büyük Buluşma,
Ayışığı Nerdesin,
Zalim,
Sırlar Dünyası