Sözcü Plus Giriş

Başhekimden zirvede evlenme teklifi!

Çorum Osmancık İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Yüksel Yücel, tarihi kaleden pankart açtırıp evlenme teklif etti.

Güncellenme: 18:15, 03/05/2015
Başhekimden zirvede evlenme teklifi!

Çorum Osmancık İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Yüksel Yücel, kendisi ile aynı hastanede görev yapan biyolog Didem Deniz’e ilginç bir evlenme teklifinde bulundu.

Başhekim, ilçedeki 7 bin yıllık Kandiber Kalesi’nin en yüksek noktasından açtırdığı pankartla evlenme teklifi etti.

Didem Deniz’i Kızılırmak Nehri kıyısında yürüyüşe davet eden Uzm. Dr. Yüksel Yücel, Kandiber Kalesi’nin üzerinden arkadaşlarına açtırdığı, ‘Didem benimle evlenir misin? Yüksel’ yazılı pankartla Didem Deniz’e evlenme teklifi yaptı. Sürpriz evlenme teklifi karşısında büyük mutluluk yaşayan Didem Deniz, teklifi kabul etti. Hiç beklemediği bir anda evlenme teklifi aldığını söyleyen Deniz, “Gerçekten çok şaşkın ve mutluyum” dedi. Didem Deniz’e duyduğu sevgini göstermek için böyle bir evlenme teklifi planladığını söyleyen Uzm. Dr. Yüksel Yücel ise “Kandiber Kalesi bir simgedir. Ben de bu kalenin en üst noktasından açtırdığım pankartla evlenme teklifi yapmayı planladım. Çok güzel bir sürpriz yaptım” diye konuştu.

Başhekimin, ilçe merkezindeki 7 bin yıllık Kandiber Kalesi’nin en yüksek noktasından açtırdığı pankart ile Didem Deniz’e yaptığı evlenme teklifi, görenlerden alkış aldı.