Sözcü Plus Giriş

Belediye başkanlarından Soykan’a destek mesajı!

CHP Kırklareli milletvekili aday adayı Mehmet Tuna Soykan, ön seçime iki gün kala belediye başkanlarının da desteğini aldı.

Güncellenme: 12:21, 27/03/2015
Belediye başkanlarından Soykan’a destek mesajı!

CHP Kırklareli milletvekili aday adayı Mehmet Tuna Soykan, ön seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor. Belde ve köy ziyaretlerinde Kırklareli, Lüleburgaz, Babaeski, Vize, Pınarhisar, Pehlivanköy, Demirköy ve Kofçaz'a sahip çıkmak için yetki isteyen Soykan'ın destekçileri her geçen gün artıyor. Soykan'a belediye başkanlarından da destek mesajları geldi.

İşte o mesajlar:

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu: Mehmet Tuna Soykan, CHP'ye uzun yıllar emek vermiş, donanımlı bir partilimizdir. Kırklarelimize yakışan bir milletvekili adayıdır.

Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak: Mehmet Tuna Soykan, CHP'de önemli noktalarda görev almış, partide çizgisini değiştirmemiş, milletvelliğini hak eden aday adaylarımızdandır.

Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı: Tuna Soykan, CHP nin kurucu il başkanıdır. CHP'de duruşu ile örnek olan, hiç küsmeden hizmet veren ve Babaeski'liler tarafından sevilen bir şahsiyettir. Milletvekilliği görevini layığı ile yapabilecek aday adaylarımızdandır.
Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz: Mehmet Tuna Soykan'ın partimize olan hizmeti tartışılamaz. Biz bu partide yokken Tuna Soykan bu partinin başındaydı. Milletvekilliğini çok daha önceden hak ettiğine inanıyorum.

“YILMADI, HEP CHP İÇİN ÇALIŞTI”

Kofçaz Belediye Başkanı Mehmet Balcı: Mehmet Tuna Soykan, CHP için özveri ile çalışan değerli bir ağabeyimizdir. Milletvekilliği aday adaylığı hayırlı olsun diyor, kendisine başarılar diliyorum.

CHP Kırklareli eski İl Başkanı Recep Karaoğlu: CHP'ye emeği çok fazladır. Yılmamıştır, küsmemiştir. Her zaman CHP'nin kimliğine sahip çıkmıştır. Söz konusu emek ise milletvekilliğini en fazla hak edendir.

CHP Kırklareli eski İl Başkanı İhsan Kazan: Mehmet Tuna Soykan, CHP'nin bazen lideri, çoğu zaman neferi olmuş il başkanlarımızdandır. Hiç şüphe yok ki milletvekilliğini en çok hak eden ve bu görevi yapabilecek kapasiteye sahip ağabeyimizdir.