Berna Laçin, Erdoğan tweeti ile şaşırttı! Berna Laçin kimdir?

Berna Laçin, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili olarak dikkat çekici bir tweet paylaştı. Berna Laçin kimdir?

Berna Laçin, Erdoğan tweeti ile şaşırttı! Berna Laçin kimdir?

Berna  Laçin seyahat için gittiği Küba’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kafilesine denk gelince konuyla ilgili dikkat çekici tweetler paylaşmıştı. Son paylaştığı tweet ise tartışamalara neden oldu.  Küba'da Erdoğan ile aynı otelde kalan oyuncu ve sunucu Berna Laçin twitter hesabından 33 derece olan ülkede Cumhurbaşkanı Erdoğan için ısıtıcı arandığını ileri sürdü. Berna Laçin'in tweeti sonrası Cumhuriyet gazetesinin doktorlardan aldığı bilgilere göre; vücudunda enfeksiyon bulunan hastaların sıcak havada bile ateşleri yükseliyor ve üşüme, titreme görülebiliyor… Bu nedenle Erdoğan üşüdüğü için ısıtıcı aranmış olabilir.

Bu arada Berna Laçin, Erdoğan ile aynı otelde kaldığı için isyan etmişti. Laçin, ”Şu anda Küba'ya doğru yola çıktım. Ve Havana'da, Cumhurbaşkanı ile aynı gün aynı otelde kalacağımızı öğrendim. Tesadüfün böylesi. En iyisi ben kalabalık etmiyim otelde hatta Havana'da…Sabah gün ağarmadan terkedip buraları, Küba'nın köylerine yola çıkmalı. Son karar” ifadelerini kullanmıştı.

 BERNA LAÇİN KİMDİR?

20 Ağustos İzmir doğumlu Berna Laçin, İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitim aldı ve Gökkuşağı, Böyle mi Olacaktı, Ateş Dansı, Evdeki Yabancı, Belalı Baldız gibi pek çok unutulmaz dizide rol aldı. Berna Laçin, 3 sinema filmde de oynamıştır. 1996 yılında Tolga Eşiz ile evlenen Berna Laçin, 2009 yılında düzenlenen 31. Uluslararası 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programında sunuculuk yapmıştır. Berna Laçin, “Kadın dergisi gibi, geniş yelpazesi olan bir format hazırladık” dediği ve ATV’de yayınlanan Her şey İçin Berna Laçin adlı programı sunmaktadır.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...