Beşiktaş sahilinde feci olay

Tatile gelen 2 Moğol öğrenciyi dalgalar aldı. Gençlerin babaları Moğolistanlı hükümet üyeleri çıktı.

Beşiktaş sahilinde feci olay

Moğolistanlı sevgililer Boğaz’da boğuldu

 

Habip ATAM – İstanbul

Moğolistanlı bakan ve milletvekili çocukları tatil için geldikleri İstanbul’da denize düşerek boğuldular. Acı haberi alan çocukların aileleri İstanbul’a doğru yola çıktı.

AŞIRI DERECEDE ALKOL ALMIŞLAR!

İsviçre'de öğrenci olan Sereter Bat Erdene ile kız arkadaşı Sarengerel Dorlıg Jav 7 Şubat'ta İstanbul'a gelerek Beşiktaş'ta 5 yıldızlı bir otele yerleşti. İddialara göre 2 sevgili dün Ulus’ta bir gece kulübünde aşırı derecede alkol aldı.

Daha sonra bir taksi ile Beşiktaş’a gelen çiftten Sereter Bat Erdene otelin deniz kıyısında bulunan istinat duvarında yürümeye başladı. Bu sırada Erdene, dengesini kaybederek suya düştü. Olayı gören kız arkadaşı da hemen Erdene'nin peşinden denize atladı. Ancak 2 öğrenci de dalgaların arasında kayboldu. Misafirlerinin otele gelmemesinden şüphelenen ve sahilde bayan çantası bulan otel görevlileri polise haber verdi. Güvenlik kameraları incenelenince korkunç olay ortaya çıktı. Yapılan aramalarda önce Sarengerel Dorlıg Jav'in cesedine ulaşıldı, daha sonra saat 16:00 sıralırında ise iskele altında Sereter Bat Erdene’nin cesedine ulaşıldı. İki gencin cesedi Yenibosna’daki Adli Tıp kurumu’na yollanırken yetkililer olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü belirttiler.

BİRİ BAKAN DİĞERİ VEKİL ÇOCUĞU

Sarengerel Dorlıgjav'in babasının Moğolistan'da bakan, Sereter Bat Erdene’nin babasının ise yine Moğolistan’da milletvekili olduğu öğrenildi. Olayın kaza olduğunun güvenlik kamera görüntüleri ve görgü tanıklarının ifadesiyle netlik kazandığı açıklandı.

Bebeğini açlıktan öldürdü, yine hamileBebeğini açlıktan öldürdü, yine hamile

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...