Beyaz Show’un bu akşamki konuğu Taner Ölmez kimdir?

Taner Ölmez ile dizi arkadaşları Beyazıt Öztürk'ün konuğu olarak bu akşam Beyaz Show'da izleyicilerin sorularını cevaplandıracaklar. Peki Taner Ölmez kimdir

Beyaz Show’un bu akşamki konuğu Taner Ölmez kimdir?

Taner Ölmez, bu akşam Beyaz Show’a konuk oluyor. Ekranların en çok izlenen dizilerinden Medcezir’in Mert Asım’ı Taner Ölmez, Beyazıt Öztürk’ün sunduğu talk-show programı Beyaz Show’da hakkında merak edilenleri anlatacak ve seyircilerden gelen soruları cevaplandıracak. Peki Taner Ölmez kimdir?

TANER ÖLMEZ KİMDİR?

Taner Ölmez 9 Ağustos 1986 yılında İstanbul da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde öğrenci olan Taner Ölmez birçok dizi ve reklam filminde rol almıştır. Taner Ölmez, İstanbul'un Altınları dizisindeki performansı ile dikkat çekmiştir. Kapalı Çarşı, Kül ve Ateş ve Tatar Ramazan dizilerinde de rol alan Taner Ölmez'in geniş kitleler tarafından tanınması ise Kayıp Şehir dizisi ile olmuştur. 1,75 cm boyunda ve 65 kilo ağırlığında olan başarılı oyuncu Taner Ölmez oyunculuğun yanı sıra Ülker Albeni, Ülker Sunny, Piyale Pigafest reklamlarında da oynamıştır. Star Tv 'de yayınlanan ve dünyaca ünlü The O.C.dizisinin uyarlaması olan Medcezir (Dizi)’de Mert Serez karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda Taner Ölmez, 2014 yılında Katil Joe tiyatro oyununda gösterdiği başarıyla Afife Jale Tiyatro Ödülü’ne layık görülmüştür.

Rol aldığı diziler
2014    Medcezir    Mert Asım Serez
2013    Tatar Ramazan    Çoban Ahmet
2013    Çıplak Gerçek    Hazal’ın sevgilisi
2012    Kayıp Şehir    Sadık
2011    İstanbul’un Altınları    Mustafa
2009    Kül ve Ateş    Hayati
2009    Kapalı Çarşı    Gıyabettin

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...