Sözcü Plus Giriş

Beyoğlu’nu savaş alanına döndüren kaza!

Beyoğlu'ndaki kazada çarpmanın etkisiyle hurdaya dönen otomobil içindeki üç kişi yola savrularak yaralandı. Ortalık bir anda savaş alanına döndü.

Güncellenme: 14:31, 17/05/2015
Beyoğlu’nu savaş alanına döndüren kaza!

Beyoğlu bu sabaha feci bir kazayla uyandı! Kırmızı ışıkta geçtiği iddia edilen bir otomobil, üç araca çarparak durabildi. Kaza nedeniyle araçtan yola savrulan üç yaralı, ambulanslarla hastanelere kaldırıldı. Kaza nedeniyle bir süre aksayan trafik, kaza yapan araçların kaldırılmasından sonra normale döndü.

ÖNCE KAMYONETE ARDINDAN İKİ TAKSİYE ÇARPTI!

Kaza, Beyoğlu, Cumhuriyet Caddesi, Divan kavşağında saat 07.00 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, Şişli istikametinden Taksim yönüne giden Ahmet Demir’in kullandığı 34 YPM 79 plakalı otomobil, trafik ışıkları kırmızı yandığı sırada durmayarak yoluna devam etti. Işık ihlali yapan araç, önce bir kamyonete daha sonra da iki taksiye çarptı. Çarpmanın etkisiyle hurdaya dönen otomobil içindeki üç kişi yola savrularak yaralandı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri çağrıldı. Bu sırada yolda yatarak ambulansın gelmesini bekleyen sürücü Ahmet Demir, “Abilerim nasıl? Beni kaldırın abilerime bakacağım” diye bağırarak vatandaşlardan yardım istedi. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

KAMYONET SÜRÜCÜSÜ HAMSTER’INI KONTROL ETTİ!

Kazadan yara almadan kurtulmayı başaran kamyonetin sürücüsü ise, aracında taşıdığı hamster türü hayvanını önce kamyonetten çıkarttı, daha sonra da durumunu kontrol etti. Sürücü, “Ben Dolapdere’deki pazara gidiyordum. Otomobil sürücüsü kırmızı ışıkta geçerek bana çarptı. Yanımda hamsterim vardı. Kaza olunca hayvanım da korktu” dedi.

“OTOMOBİLDEKİ BİR KİŞİ ARABADAN DIŞARI FIRLADI”

Taksi şoförü Murat Yıldız ise, “Ben taksiden yolcu indiriyordum. Büyük bir gürültü duydum. Otomobil bana çarptıktan sonra içindeki bir kişi arabadan dışarı fırladı. Ortalık savaş alanına döndü” diye konuştu. DHA

 

Yayınlanma Tarihi:14:27,