Bir kadın cinayeti daha!

Kavacık'ta, 2 çocuk annesi Öznur Ocaklı (30), sırtından bıçaklanarak öldürüldü.

Bir kadın cinayeti daha!

Olay, akşam saatlerinde Emir Sultan Sokak’taki Bahar Apartmanı’nda meydana geldi. Eşinden kısa süre önce boşanan 2 çocuk annesi Öznur Ocaklı, oturduğu dairenin girişinde sırtından bıçaklanarak öldürüldü. Katil zanlısı ise olay yerinden kaçtı.

Öznur Ocaklı’nın, dairenin girişinde bir süre karşısındaki kişi ile tartıştığı, bıçaklama olayının bu tartışma sırasında meydana geldiği belirtildi.

Otogar cinayetinde 6 tutuklama talebiOtogar cinayetinde 6 tutuklama talebi

 

Olayın ardından Olay Yeri İnceleme ekipleri dairede araştırma yaparak delil topladı. Cinayet sırasında evde bulunan Öznur Ocaklı’nın 6 yaşındaki ikiz çocuklarını da polisler çikolata vererek avutmaya çalıştı.

Olaydan haberdar olan Ocaklı’nın kardeşleri ve yakınları ise olay yerinde sinir krizi geçirdi. Savcının olay yerine gelmesinin ardından, ceset Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Bu arada polis, yaptığı araştırma sonucu, şüpheli olarak E.T.’nin (35) ismine ulaştı. Zanlının yakalanması için çalışma başlatıldı.

Adana'da kız kaçırma davası kavga çıkardıAdana’da kız kaçırma davası kavga çıkardı

 

Ailenin kendi içine kapalı bir hayat sürdüğü öğrenilirken, bazı mahalle sakinleri, cinayeti, ölen kadının eski kocasının işlemiş olabileceğini iddia etti.

Süleyman Aslan'ı bırakan hakime ödülSüleyman Aslan’ı bırakan hakime ödül

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...