Bozok Gören, Survivor All Star yarışması ile 22 Şubat’ta TV8’de

Bozok Gören de Survivor All Star'da. Bozok Gören, daha önce Survivor'da gönüllüler takımında yer almıştı. Survivor All Star'a katılan Bozok Gören kimdir?

Bozok Gören, Survivor All Star yarışması ile 22 Şubat’ta TV8’de

Bozok Gören, Survivor All Star ile tekrar ekranlarda. İzleme rekorları kıran Survivor All Star, Acun Ilıcalı’nın sunumuyla TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Birbirinden iddialı isimlerin yaşam mücadelesine ve kıyasıya çekişmesine sahne olan Survivor’ın yarışma kadrosu bu kez deneyimli isimlerden oluşacak. Daha önce Survivor’a katılan isimlerin bir araya geleceği Survivor All Star’da şampiyonlar, finalistler ve izleyicilerin aklında kalan isimler en iyi olmak için mücadele edecek. 2013 Survivor gönüllüler takımında yer alan Bozok Gören kimdir?

BOZOK GÖREN KİMDİR?

5 Ocak 1974 İstanbul doğumlu olan Bozok Gören, eski bir manken olup boyu 1.95 cm ve kilosu da boyu ile 90- 95 kg civarındadır. Aslen Ankaralı’dır.
Eğitimini Ankara ,İstanbul ve Amerikada yapan Bozok Gören, profesyonel su altı dalgıcıdır. Bozok Gören 12 sene yaşadığı Amerika’da Manhattan’da 9 yıl restoran ve bar işletmiştir. Mankenlik yaptıgı dönem Çağla Şıkel gibi ünlü mankenlerle sevgili olan Bozok Bören şimdi Amerikalı eşi Amy ile 1 yıldır evli ve yaşamını sürdürdüğü Çeşme’de bir restaurant işletiyor..

Bozok Gören, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın
hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler ­ Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler
takımında yarışmıştır.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...