Reklamsız Sözcü

‘Bu çocuklar bana benzemiyor’

Genç anne, söylediği yalanların sonuçlarının neler doğurabileceğini hesap etmedi...

android-time 18:34
‘Bu çocuklar bana benzemiyor’
Genç anne, söylediği yalanların sonuçlarının neler doğurabileceğini hesap etmedi...

Kimilerine göre altı üstü bir imza, kimilerine göre toplumun çekirdeğine atılan ilk adım. Çiftler, evlenmeden önce birbirlerine çeşitli yalanlar söyleyebiliyor. Tıpkı Güney Koreli bir manken olan 3 çocuk annesi Heidi Yeh gibi… Fakat o bu yalanın sonuçlarının neler doğurabileceğini hesap etmedi…

Heidi Yeh ve kocasının mutlu evlilikleri küçük bir şüphe yüzünden kâbusa döndü. İşte, bir aile kurduktan ve çocuk sahibi olduktan yıllar sonra, çocukların annelerine hiç benzemediği fark eden babanın trajikomik hikâyesi…

3 çocukta büyüdükçe çocukların çifte benzememesinden rahatsız olan genç adam DNA testi yaptırmaya karar verdi. Test sonucuna göre 3 çocukta kendisinden çıkınca, genç kadının yıllardır gizlediği sır gün yüzüne çıktı.

Meğer Heidi Yeh yıllar önce büyük masraflarla pek çok estetik operasyon geçirmiştr. Ve çocuklar da genç kadının estetikten önceki haline benzemektedir.
Bu olay karşısında da kandırıldığını iddia eden adam da karısına dava açarak boşanıyor. Heidi de sırrını ifşa eden kliniğe dava açtı.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 16:1908.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more