Sözcü Plus Giriş
GALERİ Bu ilanlar efsaneleşir! 14 Şubat 2015 06:32
1 İlan sahibinin yüklediği fotoğraflarda tamamı karlarla kaplı ve plakadan başka hiçbir yeri görünmeyen 1998 model lacivert otomobil, 12 bin liradan satışa sunuluyor.

İlana dikkat çekmek için farklı ve yaratıcı yöntemler deneyenler arasına katılan Honda Civic sahibinin bunu özellikle mi, yoksa farkında olmadan mı yaptığı ise bilinmiyor.

NOT: Yazım hataları ilanın orijinalliğini bozmamak adına düzeltilmemiştir.
2 AÇIKLAMA:

Bu çadır İzmir Şirince'de yıllar öncesinden üretilmiş ve İmamları tarafından okunup yıllar boyunca saklanmıştır.Sadece bir adet kalan bu ürünü satıyorum! İçinde binlerce defa hatim indirilmiş ve Maya'ların topraklarıyla kutsanmış olan bu çadır içinde güvenli bir şekilde kıyameti atlatmanızı garanti ediyoruz!

Siz ve sevdiklerinizle beraber daha nice yıllar görmek istiyorsanız bu çadır ihtiyacınız olan tek şey. Bu çadırı üreten Alimler ona BAB-I CADÜR adını verdi. Çadıra abdestsiz girildiği taktirde garanti kapsamından çıkar ve sorumluluk kabul edilmez!
3 AÇIKLAMA :

Aracım 1977 model olup 1300 motor hacmine sahip bir yer uçağıdır (Benim gözümde). Model yılının 83 yazdığına bakmayın 83`ten aşağısını bilgisayar kabul etmedi. Onun için öyle yazmak zorunda kaldık. ABS, KlİMA, AIRBAG, AÇILIR TAVAN, ALAŞIM JANT, NAVİGASYYON, YOL BİLGİSAYARI gibi özellikleri yoktur.

Fakat, direksiyonu, sigara küllüğü, yaylı koltukları ve çakmaklığı vardır. Açılıp kapanabilen camları ve kapı kolları çalışır durumdadır. Komple orıjınal olan aracımda aranırsa birkaç yerde lokal boya çıkabilir.
4 Hatta iyicene didik didik edilirse komple boyalı olduğu ortaya çıkabilir. Yüzeysel boyaların yanısıra bir kaç küflü bölgeye de rastlanılmıştır. Aracın rengi aslen eflatundur. Fabrika çıkışı ise koyu yeşil ile cırtlak mor arası bir şeydir.

Bu boyalar zaten o dönemki renoların orijinal boyalarıydı. Bizim elimize geçtiğinde beyazdı. Biz de daha sonra kanunlara uygun olsun diye ruhsattaki yazan renk olan eflatuna boyattık. Fakat renk seçeneğinde aradım bulamadım. Ona yakın bir renk olan Mor seçeneğinin işaretlemek zorunda kaldık.
5 AÇIKLAMA

Aracım özel bir üretimdir...Türkiye de bir eşi daha yok.. kendime baktığım gibi arabama da o şekilde baktım... arabanın 10 bin tl lik + sı vardır.. araba bmw tuning arabadır.. renk olarakta özel bir işlem yapılarak mat rengine gelmiştir dikkat! aracın üstündeki boya değildir... 3500 tl ye mal olmuştur...full + fulllerle kıyaslamayın araç tamamen dolu ve eksiksiz bir araçtır...

üzerinde bmw 1 serisi smoke füme taban ledli stop lambası 500 tl ile bmw 1 serisi siyah taban angel far seti 650 tl orijinallerinide verecem ve yine üzerinde çelik bmw mat jant 1500 tl bmw nin orijinal jantlarıda verecem,1000 tl değerinde navigasyon vardır... 81 il harita yüklü şeklindedir...dört mevsim üzerinde sıfır pirelli marka lastikler mevcutdur...

eski ranflet lastikler de iyi durumdadır ve yedek olarak yanında verecem...hiç masraf yapmadan binebileceğiniz bir araçtır,aracıma her konuda garanti veririm...tüm periyodik bakımları yeni yapıldı...kısacası kesinlikle masrafsız bir araçtır... zaten düşünürseniz aracım size 40 bin tl ye bile gelmiyor...

camlar 1. sınıf amerikan içi görülebilir film cam ile kaplanmıştır... ve son olarak aracımda bulunan 900 tl değerindeki yakıt tasarruf cihazınıda içinde hediye edecem...

Araç full orjinaldir..değişeni kazası kesinlikle yoktur...sadece sol ön kapıda çizikten dolayı lokal boya vardır... burada ne kadar anlatsam olmaz aracımı gelin görün derim... takasta aracım 50 bin tl dir...
6 ARKADAŞLAR KISACASI BU ARABA ŞOFÖRÜN VE YOLCULARIN RAHATLIĞI İÇİN DİZAYN EDİLMİŞTİR.
7 BU ARABA ESKİDE RAHATI VE KONFORU ARAYANLAR İÇİN BİR NUMARA
8 YANİ TÜRÜNÜN TEK ÖRNEĞİDİR. ALAN KİŞİYE ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.
9 Bahçeli evi, çiftliği olanlar için bire bir. Apartman dairesinde besleyecekseniz tavsiye etmiyorum. Etlerin basında durur, ters yüz edileceği zaman havlayarak haber verir. Kesinlikle yemeye kalkışmaz.
10 Ancak açık artırma başladığında, kimsenin ilanı ciidiye almadığından olsa gerek, fiyat bir anda 2.2 milyon Avustralya Dolarına kadar fırladı.
11
12
13
14
15 işte süper bir ürün ile daha karşınızdayım arkadaşlar ürünümüzden elimizde sadece bir tane bulunmakta yani ilk gelen kapar :) bu şapkayla sokağa çıktığınızda vahşi batıda gibi hissedeceksiniz bakkala silah çekebilir yada motora binip ata binmiş hissiyatını alabilirsiniz evet.

videoyu izlemenizi tavsiye ederim fiyat 10tl dir. teşekkürler :)
16 27-01-2007 Tarihinde alınmış (BAŞARI`dan), bi işe yarar bir telefon ya da PDA olmadığı için hiç kullanılmamış denebilir BENQ P50 telefonumu bütün vereceğim bilgilere rağmen hala alacak birisi varsa satmak istiyorum.
17 Özellikleri :

Bellek Kapasitesi : 1-2-4-8 GB (Önemi Yok Zaten Çalışmıyor)

Su Kapasitesi : 0,5 Lt.

Pozitif Yönleri

1-Gerektiğinde Kullanıcının Susuzluğunu Giderme

2-Ergonomik ve Kolay Tasarım

3-Portatif ve Kolay Taşıma

4-Kışın Musluk Suyu Soğuk Olmasından Dolayı Tasarruflu Soğutma.

Negatif Yönleri

Yazın Su Soğutumu İçin Buzdolabı Zorunluluğu
18 SAHİBİNDEN SATILIK HAYALET!

Pek çok garip şeyin internet üzerinden satıldığını gördük; ama bu kadarını biz bile beklemiyorduk.

Evindeki hayaletlerden bıkıp usanınca, ruhlar konusunda uzman bir din adamı çağırdığını ve iki hayaletin 'kutsal su' bulunan iki şişeye hapsedildiğini öne süren Avie Woodbury adlı Yeni Zelandalı kadın, iki hayaleti internetten satışa çıkardı.
19 TradeMe adlı sitede hayaletleri açık artırma ile satışa sunan Woodbury, "Kutsal su ruhların enerjilerini emiyor ve onları bir tür uyku halinde tutuyor. 15 Temmuz 2009'dan beri hiçbir faaliyet olmadı.

Bu nedenle onların şişede olduklarına inanıyorum" diyor. Hayaletler için teklif edilen fiyatlar yaklaşık bin 400 doları bulurken, Woodbury sitede "Beni korkuttukları için onlardan kurtulmak istedim. Ama biri onlarla oynamak isteyebilir" diye yazıyor. Woodbury, hayaletlerden birinin kimliğini tespit etmeyi başardığını öne sürüyor.

Buna göre hayaletlerden biri 1920'lerde şu anda kendisinin yaşadığı evde ölmüş olan Les Graham adlı bir erkeğe ait. Din adamının kendisine Les'in insanları korkutmayı sevdiğini ama, zayıf bir hayat olduğunu söylediğini anlatan Woodbury, adı açıklanmayan küçük bir kıza ait olan hayaletin ise çok daha güçlü olduğunu söylediğini belirtiyor.
20 Bir satıcı eBay üzerinden tam teşekküllü bir nükleer sığınak satıyor!

Satıcının verdiği bilgilere göre İngiltere'de 1950'li yıllarda soğuk savaş esnasında olası nükleer saldırılara karşı bir gözetme noktası olarak kurulan bu orijinal nükleer sığınak, resmen 1959 yılında kullanılmaya başlandı. 1991 yılına kadar İngiliz ordusuna bağlı 3 görevlinin aktif olarak kullandığı sığınak, daha sonra ihtiyaç olmadığına karar verilmesi nedeniyle kullanılmamaya başlandı.
21 Benzeri diğer sığınaklarının çoğu yağmalanmış olmasına rağmen bu özel sığınak hala mükemmel durumda görünüyor. İçerisinde masası, sandalyesi, sireni ve özel telefonu hala mevcut...
22 Yüz ifadeli çörek

eBay'in açık arttırmaya çıkan en ilginç ürünlerinden biri, bu sıra dışı çörek olmalı. İnternetten açık arttırmayla çörek satışı da mı olurmuş demeyin; bu çöreğin diğerlerine göre oldukça farklı bir özelliği var: O da üzerindeki yüz ifadesi.
23 Microsoft'tan güneş gözlüğü

"supportamericanotchina" adıyla satış yapan bir satıcı, saplarında Microsoft yazan ve 80'li yıllardan kaldığı iddia edilen bir güneş gözlüğünü tam 173.000 Dolarlık açılış fiyatıyla satışa sunmuş. Bu satışı ilginç kılan sadece gözlüğün fiyatı değil; satıcı tarafından yapılan inanılmaz açıklama da bir o kadar ilginç.

Açıklamaya göre bu gözlük 80'lerde az sayıda Microsoft çalışanına dağıtılmış. Diğer gözlüklerin hepsi kırılmış ve sağlam kalan tek gözlük satıştakiymiş.
24 Yok böyle salatalık

Manava ya da süper markete gider, sebze ve meyve satın alırız. Kimi zaman domates, soğan, biber; kimi zaman da elma, armut ve elbette salatalık... Açık arttırmaya düşen ve resimde gördüğünüz bu ürün, aslında bir salatalıktan başka bir şey değil. Bu salatalığı benzerlerinden ayıran özelliği ise şeklinin bir yılana benziyor olması.
25 Hayatını satan adam...

44 yaşındaki Ian Usher kendi halinde bir Avustralya vatandaşıydı. Mali durumu da ortalamanın üzerindeydi. Ne olduysa eşinden ayrıldıktan sonra... Usher, ayrılığın ardından yeni bir hayata başlamayı kafasına koydu ve yeni hayatını kurmak için ihtiyaç duyacağı parayı da "eski" hayatını satarak elde etmeye karar verdi.
26 Avustralya Doları değerindeki evi, halı mağazasındaki işi, otomobili (Mazda 929), motosikleti (Kawasaki ZX600R), jet-ski'si (Kawasaki SX650), elbiseleri ve arkadaş çevresi.
27
28