Bülent Ecevit’te hummalı çalışma

Yenimahalle Belediyesi, 3’üncü yüzme havuzu ve sosyal tesisini Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde hizmete açmaya hazırlanıyor.

Bülent Ecevit’te hummalı çalışma

Yenimahalle Belediyesi,yapımına son sürat devam ettiği 3'üncü yüzme havuzu ve sosyal tesisini Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde hizmete açmaya hazırlanıyor. Merhum Başbakan Bülent Ecevit'in isminin verildiği tesisin inşaatı hızla yükselirken Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, çalışmaları yakından takip ediyor ve gün aşırı inşaata giderek incelemelerde bulunuyor.

Mehmet Akif Ersoy'a tip proje

Yenimahalle Belediyesi, ilçeyi devasa yatırımlarla donatıyor. Batıkent'ten sonra Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ne de bir yüzme havuzu ve sosyal tesis inşa eden belediye, ilçeye değer katmaya devam ediyor. Batıkent Turgut Özakman Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisi'nin tip projesi olan ve aynı özellikleri taşıyan spor kompleksi, 5 bin metrekare alanda yükseliyor. İçerisinde yüzme havuzu, eğitim havuzu, sauna, güneşlenme terası ve fitness salonu yer alacak tesis, bölgeye ayrı bir güzellik katacak.

Mahalle sakinlerinin sosyalleşmesine katkı sağlayacak olan Bülent Ecevit Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisi'nde en koyu sohbetlere ev sahipliği yapacak bir kafeterya ve vitamin bar da bulunacak.

Ecevit, halkıyla kucaklaşacak
Merhum Başbakan Bülent Ecevit'in ismini taşıyan tesisin adına yakışır şekilde olması için her ayrıntıyı düşündüklerini ifade eden Yaşar, “Halkla arasında unutulmaz ve yıkılmaz bir yakınlık kurmuş nadir siyasetçilerden biri olan Bülent Ecevit'in adını ilçemizde yaşatmaktan ayrı bir mutluluk duyuyorum. Bu tesisin adına yakışır şekilde olması için ekiplerimiz büyük uğraş veriyor. Ülkemize hizmet etmiş önemli şahsiyetlerin isimlerini ilçemizde yaşatmaya devam edeceğiz. Bu tesisimizde halk adamı olan, dürüst ve ilkeli duruşuyla her kesimin hayranlığını ve takdirini kazanmış Karaoğlan'ı o çok sevdiği halkıyla buluşturacağız” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...