Büyükerşen sandığa bastonla geldi!

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Yılmaz Büyükerşen, sandığa bastonla geldi. Vatandaşlar Büyükerşen'e geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Büyükerşen sandığa bastonla geldi!

Bir süre önce bel fıtığı ameliyatı geçiren ve hastaneden taburcu edildikten sonra halen evinde dinlenen Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Yılmaz Büyükerşen oyunu kullanacağı Sümer Mahallesi’ndeki liseye elinde bastonuyla geldi.

1290 Nolu sandıkta oy kullanan Büyükerşen’e vatandaşlar geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Büyükerşen, Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi’nin çıkışında gazetecilere seçimlerle ilgili şunları söyledi:

“KARANLIKTAN AYDINLIĞA AÇIYOR GÖKYÜZÜ”

“Görüyorsunuz karanlık, bulutlu, sıkıcı bir havadan aydınlığa doğru açıyor gökyüzü. İnşallah bu seçimlerin sonunda da Türkiye sıkıntılarından, bunalımlarından ve üzerini kaplamasından korktuğumuz karanlıktan kurtulur diye ümit ediyorum. Onun için hayırlı uğurlu olsun diyorum hepimize, bütün vatandaşlarımıza, Türkiye yolunu bulacaktır eninde sonunda. Yani demokrasinin, hukukun, cumhuriyetin, laikliğin hakim olduğu bir düzenin içerisinde gelecek kuşaklar bizden daha mutlu olacaklar.”

“BASTON TEDBİR AMAÇLI”

Büyükerşen sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, “Sağlık durumum gördüğünüz gibi iyi yürüyorum, sıkıntılarım kalmadı ama tedbir olarak bir süre daha böyle küçük bir destek baston kullanıyorum. Onun dışında gayet iyiyim. Ama şansızlık tabi benim, seçimlerin arifesinde mecburen bir ameliyat geçirmek durumunda oluşum. Tabi ameliyat ağır bir ameliyattı, uzun süren bir ameliyattı, 6.5 saat sürdü. Neyse ki bugün oyumu kullanma şansına sahip oldum” dedi. DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...