Sözcü Plus Giriş

Çek Cumhuriyeti Türkiye milli maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın gruptaki son iki maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Çek Cumhuriyeti Türkiye maçını hangi kanal verecek?

Güncellenme: 08:11, 07/10/2015
Çek Cumhuriyeti Türkiye milli maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Çek Cumhuriyeti Türkiye. EURO 2016 Avrupa Kupası ön eleme grup maçlarında Türkiye A Milli Takımı için dönüm maçları. Önce Çek Cumhuriyeti ile deplasmanda karşılaşacak olan Türkiye A Milli futbol takımı, son maçını Konya’da İzlanda ile yapacak. Çek Cumhuriyeti Türkiye milli maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? İşte Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın Çek Cumhuriyeti ile yapacağı maç hakkındaki detaylar…

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın Fransa’da yapılacak Avrupa Kupası’na katılması için gruptaki son iki maçı Çek Cumhuriyeti ve İzlanda ile. Önce Çek Cumhuriyeti ile deplasmanda 10 Ekim Cumartesi günü 21.45’te karşılaşacak olan Türkiye A Milli Futbol Takımı, son maçını Konya’da İzlanda ile 13 Ekim Salı günü yine 21.45’te yapacak. Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın Çek Cumhuriyeti ve İzlanda ile yapacağı maçlar Show TV’den canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın Çek Cumhuriyeti ve İzlanda maçları aday kadrosu şöyle;

Hayrullah Mert Akyüz (Adanaspor), Volkan Babacan (Medipol Başakşehir), Fehmi Mert Günok, Serdar Aziz, Emre Taşdemir (Bursaspor), Şener Özbayraklı, Caner Erkin, Volkan Şen, Mehmet Topal, Ozan Tufan (Fenerbahçe), Hakan Kadir Balta,  Selçuk İnan, Yasin Öztekin, Umut Bulut, Burak Yılmaz (Galatasaray), Ersan Adem Gülüm, Gökhan Töre, Oğuzhan Özyakup, Olcay Şahan, Cenk Tosun (Beşiktaş), Hakan Çalhanoğlu (Bayer Leverkusen), Okay Yokuşlu (Trabzonspor), Arda Turan (Barcelona), Mevlüt Erdinç (Hannover 96).