Cemre Kardeş – Selçuk İnan evlendi! Cemre Kardeş kimdir?

Cemre Kardeş ile Selçuk İnan, dün akşam Çırağan Sarayı'nda yapılan düğünle dünya evine girdiler. Peki Cemre Kardeş kimdir?

Cemre Kardeş – Selçuk İnan evlendi! Cemre Kardeş kimdir?

Cemre Kardeş ile Selçuk İnan dünya evine girdiler. Cemre Kardeş – Selçuk İnan’ın Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen düğünlerine sanat ve spor camiasından çok sayıda kişi katıldı. Cemre Kardeş ile Selçuk İnan’ın düğününde, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve Atletico Madridli futbolcu Arda Turan’ın yanı sıra Fenerbahçeli futbolculardan Emre Belözoğlu ve Caner Erkin de yer aldı. Peki Cemre Kardeş kimdir?

Cemre Kardeş kimdir?

20 yaşında olan Cemre Kardeş, öğrenimine İngiltere’de sanat eğitimi görerek devam etmektedir. Bu sene mezun olacak olan Cemre Kardeş ile Selçuk İnan dün Çırağan Sarayı’nda yapılan düğünle evlendiler.

Cemre Kardeş daha önce Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin ile birliktelik yaşadığı biliniyor.

İngiltere'de sanat eğitimi gören Cemre Kardeş’le yaklaşık 2 yıldır birlikte olan Selçuk İnan’ın bir günlük izinde bile Londra'ya gidip döndüğü ve bu seyahatlerin Selçuk’un performansını olumsuz etkilenmesinden dolayı bir sonraki gün yapılan antrenmanlarda tam anlamıyla verim alamayan teknik heyetin de rahatsız olduğu öne sürülüyor.

Cemre Kardeş, İstanbul'da olduğu zamanlarda Galatasaray maçlarını sık sık TT Arena'da tribünden takip ediyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...