Ceren Hindistan’ın eşi evli çıktı! Ceren Hindistan kimdir?

Ceren Hindistan'a büyük şok! Ceren Hindistan'ın imam nikahı kıyıp Umre'ye gittiği Ümit Aslan'ın imam nikahlı bir eşi daha çıktı. Ceren Hindistan kimdir?

Ceren Hindistan’ın eşi evli çıktı! Ceren Hindistan kimdir?

Ceren Hindistan ile imam nikahı kıyıp balayı için Umre’ye gittiği eşi Ümit Aslan’ın aslında başka bir kadınla daha imam nikahlı evli olduğu ortaya çıktı. Ceren Hindistan’la imam nikahı kıyan Ümit Aslan’ın bir başka kadınla daha imam nikahıyla evli olduğu ortaya çıktı. Ceren Hindistan, Sevgililer Günü’nde işadamı Ümit Aslan’la umreye gitti. Peki Ceren Hindistan kimdir?

Kutsal topraklardan sosyal paylaşım

Ceren Hindistan’ın Instagram’dan fotoğraflarını paylaşıp, “Tarifsiz bir duygu. Eşimden Allah razı olsun. Bana sevgililer gününde gerçek aşkı yaşattı” notu düşünce çiftin imam nikahı kıydığı anlaşıldı. Umre dönüşü ise başka bir gerçek magazin gündeminde büyük etki yarattı.

Eşi zaten evliymiş!

Ümit Aslan’ın memleketi Van’da imam nikahlı bir eşi daha vardı. Güneş Ç. imam nikahlı eşi Aslan’ın kızlarına bakmadığını ileri sürerek nafaka davası açtı. Kızının, Ümit Aslan’ın nüfusuna kayıtlı olduğunu belirten Güneş Ç., aylık 10 bin TL nafaka, 500 bin TL tazminat istedi. Resmi nikah bekleyen Ceren Hindistan ise bu gelişmeyle şoke oldu.

CEREN HİNDİSTAN KİMDİR?

Ceren Hindistan, 1989’da Ankara doğdu. Ceren Hindistan, Çankaya İMKB Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nden mezun olup 2007 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması finalistlerinden olan manken ve oyuncudur. Ceren Hindistan, filmlerde ve dizilerde oynamaktadır.

Ceren Hindistan’ın rol aldığı yapımlar ve rolleri

Senin Uğruna    2007    Serpil
Fedai    2007    Ceyda
Baba Ocağı    2008    İsmet
Ah Kalbim    2009    Yeşim
Saklı Hayatlar    2010    Nergis
Sakarya Fırat    2009 – 2010    Nihan Tekintaş
Babalar ve Evlatlar    2012    Zeynep
Muhteşem Yüzyıl    2013    Ahsen Hatun
Firuze    2013    Firuze
Aşktan Kaçılmaz    2014    Nazlı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...