Sözcü Plus Giriş

CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın ve İstanbul'un CHP'li 14 ilçe belediye başkanı, Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yürütme Kurulu tarafından yerel yönetimlere gönderilen cemevlerinin ibadethane statüsüne alınarak tüm ihtiyaçlarının karşılanması talimatıyla ilgili bir basın toplantısı düzenleyecek.

CHP İstanbul İl Merkezi'nde 7 Mart 2015 Cumartesi Günü saat 12.00'de gerçekleştirilecek toplantıda cemevlerinin statüsüyle ilgili ilçe belediye meclislerinde alınan kararlar ve gerekçeleri kamuoyuyla paylaşılacak.
CHP Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Mehmet Bekaroğlu ve CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi de aynı saatlerde CHP İstanbul İl Merkezi'nde “Emeklilikte Yaşa Takılanlar”ın dernek ve platform başkanları ile “Geleceği Birlikte Kuruyoruz” toplantı dizisi kapsamında bir görüşme gerçekleştirecek. Basına kapalı gerçekleştirilecek görüşmenin ardından saat 13.00'te düzenlenecek basın toplantısıyla emeklilerin sorunları ve çözüm önerileriyle ilgili alınan kararlar açıklanacak.
CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın 4. Levent'te bulunan binasının bir bölümü 7 Haziran'da gerçekleştirilecek seçimler kapsamında 2. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi olarak faaliyet gösterecek. CHP İstanbul 2. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı da yarın saat 14.00'de CHP Genel Başkan Yardımcıları, İl Başkanı Murat Karayalçın, il yönetim kurulu üyeleri, milletvekilleri, ilçe başkanları ve 2. Bölge milletvekili aday adaylarının da katılımıyla gerçekleştirilecek.
7 MART CUMARTESİ GÜNÜ PROGRAMI
12.00 CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın ve 14 ilçe belediye başkanı cemevleriyle ilgili basın toplantısı düzenleyecek.
13.00 CHP Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Mehmet Bekaroğlu ve CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, “Emeklilikte Yaşa Takılanlar”la ilgili basın toplantısı düzenleyecek.
14.00 CHP İstanbul 2. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı töreni gerçekleştirilecek.