Demet Şener ve İbrahim Kutluay boşandı! Demet Şener kimdir?

Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın boşanma kararı aldıkları iddia edildi. İbrahim Kutluay ve Demet Şener kimdir?

Demet Şener ve İbrahim Kutluay boşandı! Demet Şener kimdir?

Magazin dünyasının ünlü çiftlerinen Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın da boşandığı iddia edildi. Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın 10 yıllık evliliklerine noktayı koydukları iddia ediliyor. Çiftin evliliklerini iki gün önce tek celsede sonlandırdığı öne sürüldü.

İrem ve Ömer adlı 2 çocuğu olan Demet Şener ile İbrahim Kutlu Ay çifti, boşanacakları iddialarını sürekli yalanlıyordu. İbrahim, Kutluay'ın haftanın belirli günlerinde kendine ait başka bir evde kaldığı da söylentiler arasındaydı.

DEMET ŞENER KİMDİR?

11 Nisan 1977 Bursa doğumlu olan Demet Şener Kutluay, Nişantaşı Kız Lisesinden mezun olmuştur. 1995 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında 1.olmuştur. Demet Şener  “Kahpe Bizans” filmde rol aldı. Daha sonra da Mustafa Altıoklar'ın “Asansör” ve “Hemşo” filmlerinde oynadı. 15 Temmuz 2005 tarihinde milli basketbolcu İbrahim Kutluay’la evlenmiştir.Bu evliliğinden 12 Haziran 2006 doğumlu İrem adında bir kız çocuğu ve 27 Mart 2009 doğumlu Ömer isimli oğlu bulunmaktadır.

İBRAHİM KUTLUAY KİMDİR?

1973 İstanbul doğumlu olan İbrahim Kutluay eski millî basketbolcudur. Fenerbahçe’nin yıllarca kaptanlığını yapmış olan İbrahim Kutluay kariyerinde Türkiye’de Fenerbahçe, Efes Pilsen, Ülkerspor ve Fenerbahçe Ülker takımlarının formasının giymiştir. Kısa süreliğine NBA’de Seattle SuperSonics takımı ile anlaşan İbrahim Kutluay Yunanistan’da AEK Atina ve Panathinaikos BC takımlarında oynadı. Milli Takım formasını altyapılar dahil toplamda 258 kez giydi. 18 yıllık milli takım döneminde 3212 sayı attı. İbrahim Kutluay basketbola bir süre ara verdikten sonra Türkiye Basketbol 2. ligindeki İstanbul Teknik Üniversitesi’ne transfer oldu. Ancak sık sık yaşadığı sakatlıklardan dolayı burada pek fazla forma şansı bulamadı ve profesyonel basketbol kariyerini sonlandırdı.

İbrahim Kutluay basketbol kariyerinin ardından İbrahim Kutluay Basketbol Akademi’sini kurdu ve genç çocuklar için basketbol eğitimi vermeye başladı. Türkiye Junior All-Star’da koçluk yaptı. Sahaya Çık kampanyasıyla genç çocuklara basketbolu öğretme çabasında oldu. Ayrıca tüm Türkiye’yi dolaşan Bugs Bunny Basket Show’da da oynamıştır.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...