Sözcü Plus Giriş

Sözcü yazarı Astrolog Dinçer Güner, özellikle Mart ayında Balık burcunda meydana gelen tutulmanın büyük deniz kazalarına neden olabileceğini yazmıştı. Çok geçmeden Mynamar'da feribotun batması ile 33 kişinin hayatı son bulmuştu. Dinçer Güner, deniz kazalarıyla ilgili olarak öngörüsünü “tutulma balık burcunun 29. Derecesinde gerçekleşecektir. 29 Dereceler sıkıntılı, tehlikeli derecelerdir astrolojide. Tehlikeli sonların yaklaşması anlamına gelir. Bunun yanı sıra 29 Derece Balıkta “Scheat” isimli bir sabit yıldız bulunmakta ve bu yıldız denizlerden gelen tehlike, deniz kazaları, boğulma haberleri anlamına gelmektedir. Eğer ki illa bir felaket haberleri gerekiyorsa, tutulma zamanı sel baskınları, aşısı yağışlar, deniz kazaları, deniz merkezli depremler söz konusu olabilir” şeklinde yapmıştı.

Tutulma, bizi yerle bir edecek!

Tutulma, bizi yerle bir edecek!

Balık burcundaki tutulmayı Türkiye üzerinden değerlendiren Astrolog Dinçer; İktidar kanadında kaosun meydana geleceğini, Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağını öngörmüştü. AKP için ise “Bu dönem siyasetin en istikrarsız olacağı dönemdir, alınan kararlardan hızlı bir şekilde vazgeçilebilir, verilen sözler tutulmaz, siyasi güvenin ve istikrarın olmayacağı bir sürece giriyoruz. Ve bu süreç ortalama 3 ay kadar sürecek” şeklinde açıklamalar yapmıştı. AKP’nin yaşadığı son tartışmalar da Dinçer Güner’in öngörülerini doğrular nitelikte…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da Balık burcu olduğu için bu tutulmanın kendisi için de çok önemli olduğunu belirten Güner, “bu 2 ay Erdoğan sağlığına çok dikkat etmeli ve herkese güvenmemesi gerektiğini, büyük bir güven sorununa ve hayal kırıklığına uğrayacağını tahmin etmeli” şeklinde yorumlamıştı.

Balık burcunda ki tutulma nedeniyle eczanelerle ilgili yeni uygulamaların olacağını yazan Astrolog Dinçer’in bu yorumundan sonra çok geçmeden SGK, Eczanelere katılım Paylarını tahsil etmediği gerekçesiyle ceza uygulaması başlatıldı.

Son olarak ise bugün Fransa'da meydana gelen uçak kazası hakkında da daha önce Mars'ın Koç burcunda seyahat edeceği dönemde meydana gelebileceğine dair uyarılarda bulunmuştu. Mars'ın Koç burcunda seyahat edeceği süreci yılın en tehlikeli günleri olduğunu yazmıştı.

Yayınlanma Tarihi:17:30,