Doğayla iç içe bir yaşam

Zirveden Göksu, 23 Mayıs Cumartesi günü, kapılarını çok özel bir konseptle ziyaretçilerine açtı.

Doğayla iç içe bir yaşam

Düzenlenen organizasyonla hem panayır gerçekleştirildi hem de örnek daire katılımcıların beğenisine sunuldu.

Nostaliji ve Eğlence Bir Arada Zirveden Göksu Organizasyonunda
Panayırın nostaljik atmosferinin konsept olarak belirlendiği organizasyon ile Zirveden Göksu, yaza neşe dolu bir merhaba dedi. Davetlilerin trio dinletisi ile karşılandığı konsept etkinlikte, Zirveden Göksu'nun açılışı da gerçekleşti.

Zirveden Göksu, hem yazın neşesini hem de açılış coşkusunu bir arada sunduğu panayır organizasyonunda çocuklar için şişme oyun parkı, palyaçolar ve animasyon ekibi oluşturdu. Çocuklar panayırda, geleneksel lezzetlerimizden macun ve şerbeti tatma fırsatını yakaladı. Pamuk şeker, lokmacı ve dondurmacının da eksik olmadığı bu eğlenceli açılış organizasyonunda,
hem çocuklara hem de yetişkinlere eğlencenin de zirvesini sundu.

Doğayla İç İçe Bir Yaşam Zirveden Göksu'da
Kusursuz bir yaşam için tüm ayrıntıların düşünüldüğü Zirveden Göksu, 25.000 m2‘lik peyzaj alanı ile Ankara'nın en yeşil konut projelerinden biri oluyor. Projede 28.000 m2 alanda konumlandırılan 3 bloğun birbirinden bağımsız ve blokların birbirinden uzak olması projenin dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. Binalarda kullanılan malzeme kalitesi ise Zirveden Göksu projesindeki en önemli başlıklar arasında yer alıyor. Proje, kapalı ve açık otoparkları, yürüyüş ve çocuk oyun alanları, halı saha ile kapalı alanda spor yapabilme olanaklarını birlikte sunabilmesiyle, konforun zirvesine ulaşıyor.
Zirvede bir yaşamın tüm ayrıntılarının sunulduğu Zirveden Göksu konutlarının örnek dairesi, katılımcılar tarafından çok beğenildi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...