Reklamsız Sözcü

E Okul Boş Kontenjan Ve Taban Puan Bilgileri Sorgulama

E okul aracılığı ile okulların boş kalan kontenjanları ve alım puanları hakkında bilgi almak da mümkündür. E Okul ile boş kontenjan sorgulama nasıl yapılır?

android-time 08:53
E Okul Boş Kontenjan Ve Taban Puan Bilgileri Sorgulama
E okul aracılığı ile okulların boş kalan kontenjanları ve alım puanları hakkında bilgi almak da mümkündür. E Okul ile boş kontenjan sorgulama nasıl yapılır?

Özellikle öğrencilerin başka okullara nakillerinin yapılmasında kişilerin e okul boş kontenjan ve taban puan bilgileri sorgulama yapması gerekir. E okul boş kontenjan ve taban puan bilgileri sorgulama için ilgili sayfaya giriş yapması yeterlidir. Sorgulama blog sitesinde yer alan e okul öğrenci girişi yazısında belirtildiği gibi sadece öğrenci bilgilerinin öğrenilmesi için değil, nakil gibi okul işlemleri için de online destek alınabilir. E okul boş kontenjan ve taban puan bilgileri sorgulama sayfası şöyledir;

Yukarıdaki resimde de görüldüğü üzere kişiler form aracılığı ile okulların güncel durumunu görebilir. Forma tıklandığında kişilerin okul türünü seçmesi istenir. Bu açıdan bilgi alınmak istenen okul türüne göre form üzerinden seçimlerin yapılması gerekir.

Sorgulama blog sayfasındaki e okul veli girişi yazısında belirtildiği gibi okul eğitim alanında işleri çok kolay bir hale getirmiştir. Özellikle velilerin öğrencilerin tüm durumlarına hakim olabilmesi ve online olarak takip edebilmesi, sistemin daha da popüler olmasını sağlamıştır. Sizler de sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Okullardaki boş kontenjan ve taban puan bilgileri sorgulama gibi hizmetlerde ek bir hizmet ücreti alınmadığından dolayı kişiler ihtiyaç halinde hizmet sayfalarına giriş yaparak bilgi sağlayabilir. Alınan bilgiler güncel olduğundan dolayı herhangi bir mağduriyet yaşanmadan öğrenciler için nakil talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca tercih dönemleri sonrasında hangi okulun kaç puan ile alımlarını bitirdiğini de yine aynı uygulama üzerinden işlem yaparak öğrenebilir. Sorgulama sonrasında detaylı bilgi alınabildiğinden dolayı herhangi bir soru işareti kalmadan işlemler tamamlanır.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 16:2207.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more