Sözcü Plus Giriş

E okul eğitim alanındaki büyük bir açığı kapatarak günümüzde yoğun olarak kullanılmaktadır. Kişiler tarafından yapılacak işlemler neticesinde öğrencilerin bilgilerinin kolay bir şekilde kontrol edilebilir olması bu konuda okula gidilmesini dahi önlemiş ve bu açıdan velilere kolaylık sağlamıştır. E okul aracılığı ile yapılacak olan işlemler sayesinde kişilerin öğrencilerin ders notları, sınavdaki başarı durumu, devamsızlık durumu gibi tüm detaylarını görüntülenmesi ve bu kapsamda değerlendirme yapması mümkündür. Sunulan e okul hizmetlerinden yararlanarak sizler de bu konuda avantaj sağlayabilirsiniz.

E okul sistemini kullanacak kişiler için İki seçenek bulunmaktadır. Kişiler internet üzerinden bilgisayarlar aracılığıyla işlem yapabileceği gibi e okul mobil uygulamasını da kullanabilir. E okul mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan işlemler çok daha pratiktir. Sürekli kullanımda olan cep telefonları sayesinde ihtiyaç halinde direkt e okul mobil uygulaması üzerinden öğrencilerin profiline ulaşılabilir ve ekranda yer alan menü üzerinden seçimler yapılarak öğrenciler hakkında öğrenmek istenen bilgiler görüntülenebilir.  Bu açıdan e okul mobil uygulamasının kullanıma sunulması hizmetlere daha kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlamıştır.

E okul mobil uygulamasının kullanılabilmesi amacıyla uygulama marketlere gerekli olan uygulamaları yüklenmiş ve resmi olarak kullanıma sunulmuştur. E okul mobil uygulamalarını resmi uygulama sayfasından indirecek olan kullanıcılar uygulamanın cihazlara kurulmasının ardından kolay bir şekilde kullanımına başlayabilir. Mobil uygulama üzerinden yapılan işlemlerde de yine öğrenci üyelik bilgilerinin ekranda yer alan kullanıcı girişi bölümüne girilmesi gerekir. Mobil uygulama üzerinden yapılacak olan işlemlerin bilgisayar üzerinden yapılacak işlemlerden herhangi bir farkı olmayacağı gibi mobil uygulamalar kişilerin bilgiye kolay bir şekilde ulaşması, sağlanan avantajlardadır. Mobil uygulamayı kullanacak kişilerin unutmaması gereken önemli bir detay ise uygulamanın internet bağlantısı gerektirdiği ve bu açıdan internet bağlantısı üzerinden ücretlendirmenin yapılacağıdır.

Yayınlanma Tarihi:08:19,