Reklamsız Sözcü

E Okul öğrenci girişi nasıl yapılır?

E okul sisteminde öğrenciler için özel e okul öğrenci girişi bölümü bulunmaktadır. Sizler de bu bölümü kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

android-time 08:38
E Okul öğrenci girişi nasıl yapılır?
E okul sisteminde öğrenciler için özel e okul öğrenci girişi bölümü bulunmaktadır. Sizler de bu bölümü kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

E okul sisteminin kullanımına sunulmasının ardından öğrenci ve velilerin giriş yapabileceği bölümler oluşturulmuştur. Üyelik bilgilerinin kullanılarak erişim sağlanabilecek durumda olan e okul için üyelik bilgilerini bilmeyen kişilerin herhangi bir işlem yapması da mümkün değildir.

E okul aracılığı ile işlem yapmak isteyen kişilerin yapması gereken en önemli detay, üyelik bilgilerini kullanılarak e okul öğrenci giriş işlemlerinin tamamlanmasıdır. Üyelik girişi yaptıktan sonra ekranda kişilerin işlem yapabilmesi için özel bir menü açılacaktır. Menü üzerinden yapılacak seçimler ile birlikte e okul üzerinden tüm merak edilen detaylar öğrenilebilir. Bu bakımdan bilgisayar kullanımı çok iyi olmayan veliler dahi, online olarak sisteme giriş yaptıktan sonra zorlanmadan bilgi alabilir. Kişilerin işlemlerini yaparken zorlanmaması için son derece basit bir ara yüz üzerinden kullanıma sunulan e okul, bu bakımdan sorun yaratmayacaktır.

Okul portalına öğrenci girişi yapabilecek kişiler için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Öğrencilerin üyelik bilgilerini bilen tüm kişiler, kolay bir şekilde öğrenci bilgileri üzerinden giriş yapabilmektedir. Giriş yapacak olan kişiler özellikle sınavların açıklandığı andan itibaren sisteme erişim sağlaması, açıklanan güncel sınav notunun öğrenilmesini sağlamaktadır. Öğretmen ve görevli personeller tarafından sürekli bilgi girişi yapılan e okul, bu bakımdan büyük bir kolaylık sağlamış durumdadır.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sürekli denetim altında tutulan ve kontrolleri yapılan e okul, bu açıdan hem güncel bilgileri sunmakta hem de velilerin okula gitmesine gerek kalmadan bilgi almasını mümkün kılmaktadır. Bu bakımdan sizler de öğrenciler hakkında bilgi almak istediğiniz durumda sunulan teknolojik hizmetten yararlanabilirsiniz. Herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmadan kolay bir şekilde işlem yapılabilir durumda olan e okul için işlem ve ya saat sınırlaması da bulunmamaktadır.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 14:5226.11.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more