Ebru Yaşar ile Necat Gülseven evlendi

İşadamı Necat Gülseven, bir süredir birlikte olduğu şarkıcı Ebru Yaşar evlendi. Ebru Yaşar - Necat Gülseven'in düğünü Marmaris'te butik bir otelde yapıldı.

Ebru Yaşar ile Necat Gülseven evlendi

Ebru Yaşar, bir süredir beraberlik yaşadığı iş adamı Necat Gülseven ile görkemli bir düğünle hayatını birleştirdi. Ebru Yaşar ve Necat Gülseven çifti bu özel gün için Marmaris Bozburun Adası'ndaki butik bir oteli kapattı. Marmaris Belediyesi tarafından kıyılan Ebru Yaşar ve Necat Gülseven çiftinin nikâhta şahitliğini İrfan Karataş, Remzi Özdemir, Resul Zor ve Ruşen Gültekin yaptı.

Ebru Yaşar – Necat Gülseven çifti Marmaris'i tercih etti. Marmariste küçük bir butik otel kapatan çiftin düğün törenine sadece 25 kişi davet edildi. Marmaris Bozburun Adasında bir butik oteli kapatan Ebru Yaşar – Necat Gülseven çifti; ihtişamlı bir düğün yaparak sevdikleri ile birlikte en mutlu günlerini kutladılar. İş adamı Necat Gülseven ile evlenen Ebru Yaşar'ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Necat Gülseven, eşine altı karatlık tek taş yüzük taktı. Ebru Yaşar – Necat Gülseven çifti, balayı için Yunan Adaları olmak üzere Ege sahillerini dolaşacak.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...