Sözcü Plus Giriş

Eski koca dehşeti!

Adana'da 35 yaşındaki Halil Demir, 3 gün önce boşandığı 7 aylık hamile olan 26 yaşındaki Ayşe Demir'i sokak ortasında döverek hastanelik etti.

Güncellenme: 20:47, 08/05/2015
Eski koca dehşeti!

Şanlıurfa’da 11 yıl önce Ayşe Demir, 15 bin lira başlık parası karşılığında Halil Demir ile evlendirildi. Daha sonra Adana’ya yerleşen çift, 3 kız ve 1 erkek çocuk sahibi oldu. Evliliğinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen eşinden sürekli şiddet gördüğünü iddia eden Demir, polis merkezine giderek şikayetçi olup boşanma davası açtı. İşlem yapılan Halil Demir, uzaklaştırma cezası aldı. Buna rağmen evine gelen ve eşiyle birlikte olan Halil Demir, şiddet uygulamaya devam etti. 7 aylık hamile olan kadın, 3 gün önce yapılan duruşmada eşinden boşandı.

CHP'li kadınlara saldırı!

CHP’li kadınlara saldırı!

Duruşmaya gitmeyen sonradan mahkemenin boşanma kararı verdiğini öğrenen Halil Demir, iddiaya göre alkol aldıktan sonra merkez Yüreğir İlçesi’ne bağlı Dedekorkut Mahallesi’nde eşiyle karşılaştı. Demir, hamile olmasına rağmen boşanma nedeniyle tartıştığı eşini tekme tokat dövdü. Vatandaşların yardımına koştuğu hamile kadın, çağrılan ambulansla Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Ayşe Demir ile karnındaki bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu bildirilirken, kaçan Halil Demir aranıyor.

3 çocuklu perişan!

3 çocuklu perişan!