Esra Erol, rekor ücretle transfer oldu!

Esra Erol'a televizyon tarihinde görülmemiş ücret. Fox TV'den ATV'ye transfer olan Esra Erol ve program yapımcı eşinin alacağı aylık ücret olay oldu.

Esra Erol, rekor ücretle transfer oldu!

Esra Erol, Fox TV’de yayınlanan evlilik programı ile gündüz kuşağının en çok izlenen yapımını sunuyor. Esra Erol ve 2013 yılında Fox TV’de başlattığı izdivaç programı, Türk televizyon tarihinin en yüksek ücreti ile ATV’ye transfer oldu.Esra Erol ile programın yapımcısı olan eşine ödenecek rakam dudak uçuklattı. İşte Esra Erol’un alacağı rakam…

Fox’tan atv’ye geçen Esra Erol ayda 1 milyon 100 bin lira alacak. Programın yapımcılığını da Esra Erol’un eşi Ali Özbir yapacak. Programın yapımcılığını üstlenen Esra Erol’un eşi Ali Özbir’e de ayrıca ayda 1 milyon 100 bin lira ödenecek. ‘Esra Erol’la İzdivaç’ Türk televizyon tarihinin en yüksek bütçeli programı oldu.

Posta’dan Mesut Yar’ın haberine göre; 8 yıldır ekranda olan Esra Erol yeni sezon için ATV ile günlük 50 bin TL'ye el sıkıştı.Ayda 22 gün ekrana gelecek programın yapımcılığını da Esra Erol'un eşi Ali Özbir üstlendi. Ona da günlük 50 bin TL ödenecek.

Ayda 2 milyon 200 bin TL ile ‘Esra Erol ile İzdivaç' rekor kırdı. Esra Erol'un daha önce TV8 ile anlaştığı dedikodusu yapılmış ancak bu yalan çıkmıştı.

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...