Sözcü Plus Giriş

Esrarlı sigara verip tecavüz etti!

Samsun'da temizliğe gelen D.K. adlı kadına esrarlı sigara içirdikten sonra tecavüz eden Y., 12 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Güncellenme: 17:47, 07/05/2015
Esrarlı sigara verip tecavüz etti!

Olay 2013 yılı Haziran ayında Atakum İlçesi Güzelyalı Mahallesi'nde meydana geldi.

Yaşadığı sokağa Özgecan adı verildi

Yaşadığı sokağa Özgecan adı verildi

 

İddiaya göre bir temizlik firmasında çalışan D.K. adlı kadın, İbrahim Y.'nin işyerine temizliği gittikten sonra çağırılması üzerine bu kez şüphelinin evini temizliğe gitti. Şüpheli evde yanlızken genç kadın temizliğe başladı.

“Kim Kardashian” savar program

Bir süre sonra eve sipariş edilen yemeğin ardından esrarlı sigara içen İbrahim Y., temizlikçi kadına da içirdi. Sigarayı içtikten sonra bayılan kadına tecavüz etti. D.K. kendine geldikten sonra çıplak vaziyette yerde sırt üstü yattığını ve şüphelinin kendisine tecavüz ettiğini anlayınca, evden çıkıp polise gitti. Şikayet üzerine yakalanıp tutuklanan İbrahim Y., bugün 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından cinsel saldırı, alıkoyma suçlarından son kez hakim karşısına çıktı. Sanık mahkeme heyetine verdiği ifadesinde, “Ben bu suçu işlemedim. Beraatimi istiyorum” dedi.
Sanık ifadesinin ardından kararı açıklayan mahkeme heyeti, tutuklu sanığı cinsel istismar ve alıkoyma suçlarından 12 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıp tutukluluk halinin devamına karar verdi.

Yayınlanma Tarihi:17:45,