Sözcü Plus Giriş

Eve Dönüş 1. bölüm izle: Pınar ve Yusuf’un intikam öyküsü başladı!

Farklı dünylardan Pınar ile Yusuf'un intikam öyküsünü anlatan Eve Dönüş dizisi ATV'de başladı. Tıkla Eve Dönüş 1. bölüm izle...

Güncellenme: 10:32, 09/10/2015
Eve Dönüş 1. bölüm izle: Pınar ve Yusuf’un intikam öyküsü başladı!

ATV’nin yeni dizisi Eve Dönüş, 1. bölümü ile ekrana merhaba dedi. Dram türündeki dizide bir balıkçı ile İstanbul’un zengin ailelerinden bir kızın intikam yolunda yollarının kesişmesi anlatılıyor. Korkunç bir olay ayrı dünyalardan bu iki insanı bir araya getiriyor. Dizinin merkezindeki iki rolden Yusuf’u Cansel Elçin, Pınar’ı Dilşad Çelebi canlandırıyor. İşte Eve Dönüş dizisinin karakterleri ve onlara hayat veren oyuncular…

Yusuf (Cansel Elçin)
Babasını çocuk yaşta kaybetmiş ve abisi tarafından büyütülmüş olan Yusuf, üç kuşaktır İstanbul’da yaşayan, aslen Artvin Hopa’lı, balıkçı bir ailenin küçük oğludur. Ailenin diğer erkekleri gibi balıkçılık yapmaktadır. Kendi halinde bir adam olan Yusuf’un hayatı bir gecede değişir.

Leyla (Dilşad Çelebi)
İstanbul’un köklü ve zengin ailelerinden birinin kızıdır. Babası Raif Bey öldüğünde, holdingle birlikte bütün mirası Pınar’a kalmıştır. Çok inatçıdır. Kızı Elif’in doğumundan itibaren tüm hayatını ona adamıştır. Zarif, alçakgönüllü ve iyimserdir.

Kürşat (Tardu Flordun)
Kürşat, çocukluğu boyunca çok zengin olmanın hayalini kurmuştur. Üniversitedeyken tanıştığı, varlıklı bir aileden gelen Pınar’ı tavlamayı başarır ve evlenirler. Elif doğduktan sonra, işleri Kürşat yönetmeye başlar. Gösterişi ve zenginliği sever. Bencildir. Kendine çok güvenir.

Canan (İpek Erdem)
Pınar’ın lise arkadaşı olan Canan, orta halli memur bir ailenin kızıdır. Pınar’ın zenginliğini her zaman kıskanmıştır. İstediğini elde etmek için her türlü yolu deneyebilecek bir kadındır. Kendisine fazlasıyla güvenir. Hayatta kendisini reddebilecek bir erkek olmadığına inanır. Entrika çevirmeye bayılır.
 
İpek (Merve Oflaz)
Kürşat’ın kız kardeşi ve Yusuf’un şu anki sevgilisi. Abisi sayesinde sahip olduğu zenginliği sevse de, para konusunda takıntılı değildir. Masum bir ifadesi vardır, ancak inatçı ve tuttuğunu koparan bir kızdır. Yusuf’a deli gibi aşıktır.

İşte kaçıranlar için Eve Dönüş 1. bölüm full video: