Facebook’un yeni uygulaması FENGEL nedir nasıl kullanılır?

FENGEL, Facebook uygulaması nasıl kullanılır, nasıl kurulur, FENGEL ne iş yarıyor? FENGEL'in bir zararı var mı? FENGEL nereden indiriliyor?

Facebook’un yeni uygulaması FENGEL nedir nasıl kullanılır?

Facebook’taki yeni uygulama Fengel nedir nasıl kullanılır? Chrome eklentisi olarak gelen Fengel nasıl kurulur? Fengel ile Facebook’ta nasıl kullanılır, ne işe yarar? Fengel uzantısının zararı var mı? Fengel uygulaması ile tüm bilgiler sayfamızda…

Google Chrome eklentisi olarak kullanıma sunulan Fengel ile Facebook’a giriş yapmadan kişilerin profil fotoğraflarını görebilir ya da sizi engelleyen kişilerin profil fotoğraflarına kolaylıkla erişebilirsiniz.
Facebook üzerine geliştirilen pek çok uygulama, eklenti veya yazılım bulunuyor. Ancak Fengel eklentisi alıştığımız işlevlerden farklı özellikleriyle dikkati çekiyor.
Fengel uygulaması sayesinde 2 farklı sonuca ulaşabiliyorsunuz. Bunlardan birincisi; Facebook kullanıcısı olmasanız bile arama motorlarındaki yönlendirmelerin karşımıza çıkardığı hata sayfalarını geçerek istediğiniz herhangi bir Facebook kullanıcısının fotoğrafına ulaşabilirsiniz.
Bunu yapmak ise çok kolay. Kullanıcının sayfasına girdikten sonra uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan ‘F’ tuşuna tıklamanız ve sonrasında da ‘Fotoğrafı aç’ diyerek kişinin güncel profil fotoğrafını açabilirsiniz.
Fengel’in ikinci işlevi ise sizi engelleyen kişilerin fotoğraflarını göstermesi. Bu işlevinde de hata sayfasını geçebilen uygulama, kişi sizi engellemiş bile olsa profil resmine erişmenizi sağlıyor. Bu sayede de profilin sahibi olan kişinin sizi engellediğini kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...