Reklamsız Sözcü

Findeks Kredi Notu Sorgulama

Findeks, kredi notu sorgulama işlemlerinin yapılması ve konuyla ilgili bilgi alınması için açılan bir sistemdir. Findeks kredi notu sorgulama nasıl yapılır?

android-time 08:36
Findeks Kredi Notu Sorgulama
Findeks, kredi notu sorgulama işlemlerinin yapılması ve konuyla ilgili bilgi alınması için açılan bir sistemdir. Findeks kredi notu sorgulama nasıl yapılır?

Kredi notu sorgulama işlemleri, bankalardan yeni bir hizmet almayı düşünen kişiler tarafından özellikle yapılmalıdır. Güncel durum hakkında bilgi alınması için yapılabilen kredi notu sorgulama sayesinde kişiler sorgulama anındaki kredi notunu öğrenebilir. Kredi notu sorgulama için Findeks resmi internet sitesine giriş yapılmalıdır. Siteye giriş yapıldığında aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir ekran açılır.

Bu ekranda kişilerin yapacağı işlemlere göre seçim yapması ve açılan yeni sayfa üzerinden işlemlerine devam etmesi gerekir. Ticari ve bireysel olarak iki farklı türde işlemlerin yapılabildiği Findeks'te kişilerin öncelikli olarak üyeliğe sahip olması gerekir. Üyeliği bulunan kişiler resimdeki sağ üst köşede bulunan giriş yap bölümünü kullanması gerekir. Üye olmayan kişiler ise kredi notu sorgulama için aşağıdaki resimde görülen paketlerden birisini seçmelidir.

Resimden de anlaşılacağı gibi üyelikler ücretlidir. Bu nedenle kredi notu sorgulama için kişilerin ücretli üyelik alması zorunlu tutulur. Üyelik tiplerinde farklı özellikler bulunduğundan dolayı yapılmak istenen işlemlere göre üyelik paketlerinden en uygun olanının seçilmesi ve sonrasında en altta yer alan satın al butonlarına tıklanması gerekir. Yeni açılan ekranda ise kişilerin detaylı bir şekilde bilgilerini girmesi ile işlemler tamamlanabilir.

Yukarıda görülen ekran üyelik oluşturmak isteyenler için paket satın al butonlarına tıkladıktan sonra açılmaktadır. Butona tıklayanlar yukarıdaki resimdeki formu doldurarak devam butonuna tıklamalıdır. Bu sayede satın alma bölümü son olarak ekrana gelecek ve kişiler kredi kartı gibi ödeme yöntemlerini kullanarak üyelik için gerekli bilgileri sağlayacaktır. Tüm işlemlerin yapılmasının ardından ise kredi notu sorgulama işlemlerine geçiş yapılabilir. Findeks puan sorgulama da kişiler istediği zaman online olarak sisteme erişim sağlayabilir.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 16:1807.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more