Gazeteci Nuh Köklü için protesto!

Nuh Köklü'nün öldürüldüğü yeri bantla kapatan ve buraya gazetecinin resimlerini koyan arkadaşları, ellerindeki karanfilleri de olay yerine bıraktı.

Gazeteci Nuh Köklü için protesto!

Kadıköy’de dün akşam arkadaşlarıyla kar topu oynarken, camına kar topu isabet eden esnaf tarafından bıçaklanarak öldürülen gazeteci Nuh Köklü’nün arkadaşları, cinayetin işlendiği yere karanfil bıraktı.

Bu arada, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu da cinayetin işlendiği caddeye gelerek mahalle sakinleriyle bir süre sohbet etti.

Gazeteci Nuh Köklü böyle öldürüldüGazeteci Nuh Köklü böyle öldürüldü

 

Nuhoğlu, “Bu olay, toplumda bu şiddetin, bu gerginliğin artması ve kadın cinayetleri, anlaşılır gibi değil. Gençlerin kendi aralarında kar topu oynaması sonucunda, bir insanımız daha hayatını kaybetti. Siyasetin bu gerginliğe yansıması ne kadar var bilmiyorum ama, bu gerginliğin bu toplumdan kalkması gerekiyor” dedi.

Başkan Nuhoğlu, Kadıköy’ün ilçe olarak çok sakin olduğunu ve özellikle olayın yaşandığı Rasimpaşa Mahallesi’nin de sakin bir yer olarak bilindiğini vurgulayarak, bu sakinliğin geri gelmesini diledi. Mahalle esnafı ve öldürülen gazeteci Nuh Köklü’nün arkadaşları ile görüşen Nuhoğlu, daha sonra ayrıldı.

Gazeteci kar topu oynarken bıçaklanarak öldürüldü!Gazeteci kar topu oynarken bıçaklanarak öldürüldü!

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...