Gençlik merkezinde tatil

Yenimahalle Pazar Yeri gençlerin gözdesi oldu

Gençlik merkezinde tatil

Yenimahalle Belediyesi'nin 10-18 yaş arasındaki gençler için hizmete sunduğu Gençlik Merkezi, okulların kapanmasıyla birlikte dolup taşıyor. Tatili fırsat bilen gençler, bu merkezde yaşıtlarıyla eğlenceli saatler geçiriyor.

Keyifli saatlerin adresi

Yenimahalle Belediyesi Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesisi içerisinde yer alan Gençlik Merkezi, gençlerin keyifli vakit geçirmelerine, yeni dostluklar kurmalarına ve sosyalleşmelerine olanak sağlıyor. Açıldığı günden beri öğrencilerin stres atma ve buluşma mekanı olan merkez, Yenimahalle'nin gençlerinin ilgi odağı oldu. Bugünlerde yaz tatili yoğunluğu yaşayan merkezin 150 üyesi bulunuyor.

Bu merkezde yok yok

Gençlerin aradığı her şeyi bulabilecekleri şekilde dizayn edilen Gençlik Merkezi'nde air hockey, bilardo, langırt, playstation, tabu, jenga, monopoly gibi çeşitli oyunların yanı sıra internette vakit geçirmek isteyenler için özel alanlar da yer alıyor.

Tatili gençlik merkezinde geçirdiklerini ifade eden öğrenciler, “Evde oturmak, ya da sokakta vakit geçirmek yerine buraya gelerek yeni yeni hobiler ediniyor, keyifli saatler geçiriyoruz. Gençleri düşünerek böyle bir merkez hazırlayan Yenimahalle Belediyesi'ne teşekkür ederiz” diye konuştu.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...