Google Earth Pro artık bedava! Google Earth Pro ücretsiz olarak nasıl indirilir?

400 dolar ücreti olan Google Earth Pro artık ücretsiz. Google'ın popüler uydu görüntüsü programının paralı sürümü Google Earth Pro bedava oldu.

Google Earth Pro artık bedava! Google Earth Pro ücretsiz olarak nasıl indirilir?

Google uzun süredir kullanıcılara uydu görüntülerini iki yolla sunuyordu. Ücretsiz olan Google Earth ve 400 dolarlık Google Earth Pro. Google Earth Pro çok daha yüksek çöznürlükte görüntüler ve daha kapsamlıi detaylı özellikler sunuyordu. Google aldığı karar ile Google Eart Pro programını ücretsiz yapmaya karar verdi.Peki Google Earth Pro nasıl indirilir.

Siz de dünyanın herhangi bir yerinin yüksek çözünürlüklü uydu görüntülerine bakmak, 3D binaları yakından incelemek istiyorsanız öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt olmanız gerekiyor. Formda sırasıyla Email adress (e-posta adresi), confirm email (aynı e-posta adresi) ad (name), soyad (surname) şirket adı (company), ünvan (job title), phone (telefon numarası), ülke (country), industry (endüstri) ve kullanacak kişi sayısı (number of users) bilgileri isteniyor. Bu kayıt sonrasında Google, verdiğiniz e-posta adresine ücretsiz Google Earth Pro ürün anahtarını yollayacak.

Google Earth Pro kaydı yapıp indirmek için tıklayınız