Sözcü Plus Giriş

Günlük burç yorumları – 29 Ekim Perşembe burç yorumları

Günlük burç yorumları ile burcunuzda bugün neler var öğrenebilirsiniz. Dinçer Güner tarafından yorumlanan burçların 29 Ekim Perşembe günü burç yorumları...

Güncellenme: 06:39, 29/10/2015
Günlük burç yorumları – 29 Ekim Perşembe burç yorumları

Günlük burç yorumları, 29 Ekim Perşembe günü burç yorumları, uzman astrolog Dinçer Güner tarafında yorumlandı. Günlük burç yorumları ile burçlarınız size neler söylüyor öğrenin. Oniki burcun değerlendirmesi haberimizde. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcuna ait günlük burç yorumlarını sizler için derledik. İşte 29 Ekim Perşembe günlük burç yorumları…

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 29 EKİM 2015 PERŞEMBE

KOÇ
Yurt dışı, yabancılar, eğitimle ilgili konular ve hukuksal konularda ciddi zorlanmalar, kontrol dışı gelişmeler oluşabilir. Vize, pasaport işleriniz var ise tüm evraklarınızın tam olduğuna emin olun, sıkıntı yaratabilir, bürokratik engele takılabilirsiniz. Kısacası bu hafta seyahatler biraz sıkıntılı. Psikolojik anlamda da çabuk yorulabilir, uyku düzeninizde bozulmalar söz konusu olabilir.

DİNÇER GÜNER’DEN KOÇ BURCU YORUMU İZLE

BOĞA
Dostlarınıza, arkadaşlarınızla gereksiz münakaşa e gerginliklerden kaçınmanız gereken bir zaman. İnatçılık, kibir yüzünden sosyal ilişkiler zarar görebilir. Özellikle maddi anlamda isteklerinizi elde etmek bu aralar zorlaşabilir, ödemeler, banka işlemleri, vergi konuları canınızı bir parça sıkabilir. Özellikle sağlığımıza da bu aralar özen göstermemizde yarar var, çabuk hastalanabilirsiniz.

DİNÇER GÜNER’DEN BOĞA BURCU YORUMU İZLE

İKİZLER
Hem kariyer hem de ilişkiler, ortaklıklar alanı bu aralar gergin. Hem kariyerinizde hem de özel hayatınızda gereksiz öfke patlamalarına, ani çıkışlar yapmamaya özen gösterin. Yöneticilerinizle veya eşinizle/ortağınızla gereksiz kibir, sert soğuk davranışlardan kaçınmakta yarar var. Kariyer veya partner ilişkilerinizde kendinizi engellenmiş, sorunlarla boğuşurken bulabilirsiniz birden.

DİNÇER GÜNER’DEN İKİZLER BURCU YORUMU İZLE

YENGEÇ
Yurt dışı bağlantılı işlerde, eğitimde, sınavlarda, seyahatlerde ya da yurt dışı gönderilerinizde aksaklıklar, engeller, problemlerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle uçak seyahatleriniz varsa bu aralar sıkça rötarlarla karşılaşabilirsiniz. Tanıtım,reklam, organizasyon, halkla ilişkiler faaliyetleri içinde pek uygun bir süreç değil, aksaklıklar, problemler, engeller, sorunlar söz konusu olabilir.

DİNÇER GÜNER’DEN YENGEÇ BURCU YORUMU İZLE

ASLAN
Hem maddi konular hem de özel hayatta zorlanmalara, gereksiz öfke ve gerginliklere, ani patlamalara işaret eder. Mali anlamda işler haftanın ilk günleri pek istediğiniz gibi gitmeyebilir, krediler, ödemeler, borçlar konusu biraz canınızı sıkabilir. Özel hayatınızda da gereksiz kısıtlamalar, engeller söz konusu olabilir.

DİNÇER GÜNER’DEN ASLAN BURCU YORUMU İZLE

BAŞAK
Aileyi ilgilendiren konularda, yaşadığınız alanda ve ortaklıklarınız/partner ilişkilerinizde zorlanma, engel, gereksiz öfke patlamaları, gerginlikler, kibir ve ukalalık yüzünden sorunlar söz konusu olabilir. Bu dönem partner ilişkileriniz makaslanabilir, gerginlikler, soğukluklar, mesafe gibi durumlar söz konusu olabilir. Aile içinde ise sağlık sorunları, baba ile ilgili problemler veya alım /satım işleriniz varsa gecikmeler söz konusu olabilir.

DİNÇER GÜNER’DEN BAŞAK BURCU YORUMU İZLE

TERAZİ
Önce sağlık diyoruz, özellikle tansiyonunuza  dikkat. İş yerinizde, çalışma ortamınızda gereksiz sinirlenmeler, kibir, ukalalık yüzünden birlikte çalıştığınız kimselerle dalaşmamaya özen gösterin. İş ortamınız bu aralar ekstra gergin olabilir. İşinize gerekli/gereksiz çok karışılabilir ve bu sizin dengenizi bozabilir de.

DİNÇER GÜNER’DEN TERAZİ BURCU YORUMU İZLE

AKREP
Para, finans, bütçe konuları yaşamınızın sıkıntılı anları olabilecek. Para yüzünden gerilebilir, ödemeler gelmeyebilir, para yüzünden tartışmalar yaşamaya açıksınız, dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bu aralar riskli yatırımlar için hiç uygun değil, borç vermek ve almak içinde. Para yüzünden ne kendinizi ne de bir başkasını kırın.

DİNÇER GÜNER’DEN AKREP BURCU YORUMU İZLE

YAY
Hem sağlık anlamında hem de ailevi ilişkiler konuları stres seviyesinizi zorlayabilir. Bu aralar elinizi atacağınız tüm işler yarım yamalak kalabilir, sağlık anlamında güçlü hissetmeyebilir, tüm kişisel girişimleriniz engellenebilir, hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Bu aralar yeni başlangıçlar yapmak için hiç uygun bir hafta değil.

DİNÇER GÜNER’DEN YAY BURCU YORUMU İZLE

OĞLAK
Dedikodular, güveninizin yıkılması, arkanızdan iş çevirenler, kuyunuzu kazanlar, gizli düşmanlar, size kötülük yapmak isteyen kişiler olabilir ve bunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kontrolünüzün dışında gelişmeler gündeme gelebilir. Psikolojik olarak zorlanacağınız, sağlık olarakta dikkat etmeniz gereken bir birkaç gün.

DİNÇER GÜNER’DEN OĞLAK BURCU YORUMU İZLE

KOVA
Özellikle para mevzuları yüzünden sosyal ilişkilerinizin zarar görmesine izin vermeyin. Arkadaşlarınızın sizi anlamadığından dem vurabilirsiniz, bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Bu aralar kimsenin sorunlarını üstlenecek psikolojiniz olmayabilir, daha çok kendinize dönmek isteyebilirsiniz.

DİNÇER GÜNER’DEN KOVA BURCU YORUMU İZLE

BALIK
Kariyerinizde oldukça zorlanabilirsiniz, yöneticilerle anlaşmazlıklar, uyuşmazlıklar oluşabilir. İstifa etmemeye özen gösterin. İş anlamında süper stresli birkaç gün sizleri bekliyor. Tüm kişisel girişimlerinizi bir hafta kadar ertelemenizde, sağlığınıza da dikkat etmenizde yarar var. Yaptığınız iyi şeylerin görünmediğini, çalışan olarak size yeteri kadar değer verilmediğini hissedebilirsiniz.

DİNÇER GÜNER’DEN BALIK BURCU YORUMU İZLE

Yayınlanma Tarihi:10:30,