Hava yatağı hayatını kurtardı

Bir ay önce cezaevinden çıkan ve iş bulamayan 28 yaşındaki Savaş K., eşi ve 2.5 yaşındakı çocuğunun gözleri önünde kendini 5’inci kattan boşluğa bıraktı.

Hava yatağı hayatını kurtardı

Olay, Karakaş Mahallesi Rauf Denktaş Bulvarı üzerinde bulunan beş katlı apartmanda meydana geldi. Yaklaşık bir ay önce cezaevinden çıkan evli ve 1 çocuk babası Savaş K., iddiaya göre iş bulamayınca bunalıma girdi. 5 katlı apartmanın çatısına çıkan Savaş K., intihar edeceğini söyledi. Bunun üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polisin uzun ikna çabaları sonuç vermedi. Savaş K., eşi ve kızının da gelmesine rağmen vazgeçmedi. Dengesini kaybederek çatıdan 5'inci kattaki balkona düşen Savaş K., polis tarafından yakalanmak istendi. Savaş K., bu sırada kendini balkondan aşağıya bıraktı.

Çocuk cezaevinde tecavüz ve işkence skandalı!Çocuk cezaevinde tecavüz ve işkence skandalı!

İtfaiyenin açtığı hava yatağının üzerine düşen ve yaralanan Savaş K., ambulansla Kırklareli Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak, tedaviye alındı. Savaş K.'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, 3 hafta öncede bir apartmanın çatısına intihar girişimine bulunduğu bildirildi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Üniversite öğrencisi kendini boşluğa bıraktıÜniversite öğrencisi kendini boşluğa bıraktı

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...