Sözcü Plus Giriş

Hollanda Türkiye Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda ?

Hollanda Türkiye maçı naklen yayınlanacak mı? Show TV'den Hollanda Türkiye maçı naklen yayını için açıklama geldi. Hollanda Türkiye maçı ne zaman saat kaçta

Güncellenme: 10:43, 26/03/2015
Hollanda Türkiye Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda ?

Hollanda ile hafta sonu yapacağımız Avrupa Şampiyonası eleme grubu maçı naklen yayın sorunu çözüldü. Bir kaç gün önce TMSF tarafından yönetilen Show TV’nin Hollanda – Türkiye maçını, maliyetinden dolayı yayınlamama kararı almıştı. Bugün ise Show TV yönetimi bir açıklama yaparak Hollanda Türkiye maçını yayınlama kararı aldı. Hollanda Türkiye maçı ne zaman saat kaçta oynanacak?

Hollanda-Türkiye maçı ile ilgili yayın krizi çözüldü. 28 Mart Cumartesi günü Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da TSİ 21.45’te başlayacak karşılaşma, Show TV’den naklen yayınlanacak.

Show TV'den konu ile ilgili olarak yapılan son dakika açıklaması şöyle:
“Bilindiği üzere, Avrupa Şampiyonası grup eleme maçları kapsamında oynanacak Türkiye-Hollanda milli maçının yayını konusu iki günden beri Turkiye gündemini meşgul etmektedir.

Show TV, dünden bu yana Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yürüttüğü iletişim çerçevesinde, Türk halkını milli bir maçı izlemekten mahrum bırakmama konusundaki sorumluluk bilinci ile, konunun ticari, ekonomik boyutuna bakışı ve hukuki duruşu değişmeksizin maçı yayınlama kararı almıştır.”

Yayınlanma Tarihi:10:42,