Sözcü Plus Giriş
GALERİ İntikamları acı oldu 2 Mayıs 2015 06:30
1 İşte aldatılan insanların yapabilecekleri en acı şeyler...

Dikkat!

Listede öyle şeyler var ki, yüreğiniz kaldırmayabilir...
2 Japonya'da bir kadın erkek arkadaşı tarafından aldatıldığını anlayınca ona öyle bir ceza verdi ki akıllara zarar. Erkek arkadaşının özel apple marka tüm teknolojik ürünlerini su dolu banyo küvetine attı ve fotoğraflarını Twitter' da paylaştı.
3 imac, ipod, ipad, iphone ve aksesuarları banyo küvetinde kullanılamaz hale geldi.
4 Rus milyoner kendisinden ayrılmak isteyen foto model sevgilisini öldüresiye döverek hastanelik etmesi görenleri şaşkına çevirdi.
5 Multimilyoner Rus işadamı kendisinden ayrılmak isteyen foto model sevgilisini öldüresiye döverek modeli zombi filmlerinde oynayan karakterlere çevirdi.
6 Rusya'nın en büyük telekominikasyon şirketi Devino Telecom'un CEO'su Pavel Ushanov'un kendisinden ayrılmak isteyen model sevgilisi Alexandra Sereda'dan intikamı kötü oldu.
7 Rusya'nın en büyük telekominikasyon şirketi Devino Telecom'un CEO'su Pavel Ushanov ile fotomodel sevgilisi Alexandra Sereda'nın 2 yıl süren ilişkileri kanlı bitti.
8 Kendisinden ayrıldığı söyleyen model sevgilisi Alexandra Sereda'nın sabah 7 saatlerinde evinin basan milyarder iş adamı Pavel Ushanov kız arkadaşını öldüresiye dövdükten sonra kayıplara karıştı.
9
10
11
12 Brezilya'da kocası tarafından aldatılan bir kadın, kocasının arabasını elindeki çekiç ile döverek hırsını kocasının arabadan çıkardı.
13 Aldatılan Brezilyalı kadın, kocasının arabasını elindeki çekiçle döverek sinirlerini boşaltırken etrafta toplanan meraklı kalabalık da bu ilginç hadiseyi bir yandan seyretti bir yandan kaydetti.
14 Arabanın camlarını kırıp her tarafını çizerek boyasını ve kaportasını zarara uğratan Brezilyalı kadın, daha sonra meraklı kalabalığın bakışları arasında mekândan uzaklaştı.
15 Hadisenin seyircileri, intikamını bu şekilde alan aldatılmış kadını alkışlayarak desteklediler.
16 Sinirli kadının ayrılmasından sonra seyirciler arabanın dağıtılmış halini cep telefonlarıyla çekmeye devam ettiler.
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36