Sözcü Plus Giriş

İstanbul Autoshow 2015 ilklerle başladı!

Autoshow 2015 İstanbul'da başladı. 60'ın üzerinde yeni modelin ve dünyada ilk defa tanıtılacak 2 yeni model, İstanbul Autoshow 2015'de.

Güncellenme: 16:46, 21/05/2015
İstanbul Autoshow 2015 ilklerle başladı!

Autoshow 2015 başladı. Avrupa’nın en büyük otomobil fuarlarından biri olan ‘İstanbul Autoshow 2015’, Büyükçekmece’deki TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da katıldığı açılış töreniyle başladı.
Törende konuşan Bakan Fikri Işık, otomotiv sanayiinin Türkiye açısından büyük bir önem taşıdığının bilincinde olduklarını ifade ederek, otomotiv sanayiine her türlü desteği vermeye devam edeceklerini söyledi. Türkiye’de otomotiv sektöründe yatırımların ve üretimin arttığını kaydeden Işık, sektörü, yerli üretim, yenilikçi ve yeşil üretim konusunda desteklemeye devam edeceklerini dile getirdi. Otomotiv sanayiinde tüketimi artıracak tedbirleri almalarını kimsenin kendilerinden beklememesi gerektiğini belirten Bakan Işık, üretim ile birlikte tüketimin artırılması için desteklerini vereceklerini söyledi.

İŞTE AUTOSHOW 2015’DA GÖREBİLECEK MODELLER

DÜNYADA İLK DEFA TANITILACAK MODELLER AUTOSHOW 2015’DE

İstanbul Autoshow 2015’te, 60’ın üzerinde yeni model Türkiye’de ilk kez otomobil meraklılarıyla buluştu. Yeni modellerin ikisi ise dünyada ilk kez İstanbul Autoshow’da tanıtıldı.

ÜNLÜ MANKEN ERIN HEATHERTENLİ TANITIMA İLGİ BÜYÜK

Dünyaca ünlü manken Erin Heatherton, ilk kez görücüye çıkan KİA’nın cee’d GT-Line modelinin tanıtımını yaptı. Güzelliği ve başarısı ile dünya podyumlarının en çok aranan mankenleri arasında yer alan, ayrıca dünyaca ünlü moda dergilerinin defalarca kapağını süsleyen Heatherton, Autoshow Fuarı’nın açılışına katılan konukların ve medyanın büyük ilgisiyle karşılaştı.

İSTANBUL AUTOSHOW 2015 KAÇ GÜN SÜRECEK?

İstanbul Autoshow 2015, gerek katılımcı gerek ziyaretçi profiliyle dünyanın en önemli otomobil fuarları arasında yer alıyor. Hem yaratıcı konseptiyle hem de markalarıyla büyük ilgi görüyor.

Bugün basın ve VIP açılışı yapılan fuar, 22-31 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. İstanbul Autoshow için ziyaret saatleri hafta içi 12.00-21.00, hafta sonu ise 11.00 – 21.00 olarak belirlendi.

İstanbul Autoshow 2015’e ziyaret etmek isteyeceklerin ödeyecekleri ücretler şu şekilde;

Hafta içi: 10 TL
Kadın, çocuk ve tüm öğrenciler için ücretsiz
Hafta sonu: 20 TL
0-12 yaş arası çocuklar ücretsiz, öğrenciler 5 TL, kadınlar % 50 indirimli

Fuar yetkilileri tarafından yapılan bir açıklamada İstanbul Autoshow 2015 için satılan biletlerin sadece fuar gişelerinde ve Biletix’de satılan biletlerin resmi ve geçerli olduğunu bildirdiler.