Sözcü Plus Giriş

İşte Benim Stilim All Star kim elendi belli oldu (16 Ekim 2015)

İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi dün gece jüri oylaması sonucu belli oldu. 16 Ekim İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi detayları haberimizde.

Güncellenme: 09:25, 17/10/2015
İşte Benim Stilim All Star kim elendi belli oldu (16 Ekim 2015)

İşte Benim Stilim All Star’da kim elendi belli oldu. Dün akşam yayınlanan ve gecenin ilerleyen vakitlerine kadar heyecan içinde geçen İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde yarışmaya veda eden belli oldu. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde jürinin karşısına çıkan Nazlı Hamarat mı Emel Özkızıltaş mı elendi detayları ile haberimizde.

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinin bu haftaki konuğu Neşe Karaböcek oldu. Neşe Karaböcek, söylediği şarkılar ile İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde keyifli dakikalar yaşattı. İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi’nin konsepti ise 80’ler ve 90’lar oldu. İşte Benim Stilim All Star’da Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’den oluşan jüri gala gecesinin sonunda yarışmaya veda edecek ismi belirledi.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR’DA KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim All Star’da kim elendi sorusunun yanıtı gecenin ilerleyen vakitlerinde belli oldu. Eleme için Nazlı Hamarat ve Emel Özkızıltaş, jürinin önüne geldi ve İşte Benim Stilim All Star yarışmasına veda eden isim belli oldu. İşte Benim Stilim jürisinin hangi yarışmacının elenmesi için kullandığı oylar şu şekilde oldu;

Nur Yerlitaş, Nazlı Hamarat elensin dedi
Kemal Doğulu, oyunu Nazlı Hamarat elensin diyerek açıkladı.
İvana Sert, Nazlı Hamarat için oy verdi.
Uğurkan Erez, Nazlı Hamarat deyince ilk kez jüri 4’te 4 oyla bir yarışmacıyı elemiş oldu. Nazlı Hamarat İşte Benim Stilim All Star’dan elendi.

Nazlı Hamarat Kimdir?

Nazlı Hamarat, 1988 yılında Balıkesir Bandırma’da doğdu. İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Her an, her dakika alışveriş yapabileceğini söylüyor. Kendi tasarım markasına sahip olmak istiyor. Kendisine mucize bebek diyor. Sebebi ise anne ve babasının yıllar sonra doğan tek çocuğu olması.

Nazlı Hamarat, bir dönem müzik piyasasına da giriş yaptı ve iki albüm çıkardı. Ancak hazır olmadığını düşünüp şarkıcı olmaktan vazgeçti. Bu da en büyük pişmanlığı oldu. Jüri tarafından “assolist” takma ismini alan Nazlı Hamarat, İşte Benim Stilim 2. sezon yarışmasında giydiği pahalı kıyafetlerle dikkatleri üzerine çekti. Bu durum diğer yarışmacılar tarafından eleştirilmiş, zaman zaman zenginlik/fakirlik kavgasına dönüşmüştü. Nazlı Hamarat ve Melisa Şahin arasında zenginlik kavgası uzun süre devam etmiş sonunda jüri tarafından her iki yarışmacıda sert bir dille uyarılmıştı.

Nazlı Hamarat; Emel Özkızıltaş, Zeynep Öztürk ve Çiğdem Çelik ile finale kalmış ve birinciliği Emel Özkızıltaş'a kaptırmıştı.