Johnny Depp ile Amber Heard gizlice evlendi! Amber Heard kimdir?

Amber Heard ile Johnny Deep gizlice evlendiler mi? Johnny Deep ile Los Angeles'daki evlerinde sade bir törenle evlenen Amber Heard kimdir?

Johnny Depp ile Amber Heard gizlice evlendi! Amber Heard kimdir?

Johnny Depp ile Amber Heard gizlice evlendiler. People magazin dergisine göre Johnny Depp ile Amber Heard çifti Los Angeles’taki evlerinde sade bir törenle evlendiler. 2011 yılında ‘The Rum Diary' filminin setinde tanışan Johnny Depp ve Amber Heard, iddialara göre ünlü aktörün gizli adasında bir düğün töreni organize etti. Johnny Depp ve Amber Heard çifti, bu töreni ise sır gibi saklıyor. Peki Amber Heard kimdir?

2012 yılından beri nişanlı olan Amber Heard ile nişanlanan Depp, The New York Post’un haberine göre sahibi olduğu Bahamalar’daki 18 hektarlık Little Hands Pond Cay adasında gerçekleşecek düğün için sadece 50 kişilik bir davetli listesi hazırladı. Ve Depp’in lüks yatında tüm davetliler hafta sonu boyunca parti yapabilecekler.

51 yaşındaki Depp ve 28 yaşındaki Amber Heard, 2010 yılında The Rum Diary filminin çekimleri sırasında tanışmıştı. O sıralar hala Vanessa Paradis'le beraber olan Johnny Depp, Amber Heard ile çekimler sırasında yakınlaştıkları haberlerini yalanlamıştı. Ancak kısa süre sonra çiftin beraber oldukları ortaya çıktı.

Johhny Depp yakın zamanda yeni Karayip Korsanları çekimi için Avustralya’ya, Heard ise Londra’ya gidecek. Çifte yakın bir kaynak, düğünün bu kadar hızlı planlamasının sebebini ‘birlikte olabilecekleri en yakın tarih buydu’ diyerek açıklıyor.

AMBER HEARD KİMDİR?

Amber Laura Heard, ABD’li aktris ve manken. 22 Nisan 1986 yılında Austin, Texas’ta dünyaya gelmiştir. Amber Heard, 17 yaşında iken okulu bırakıp kariyeri için New York’a gitti ve modelliğe başladı. 2004 yılında Never Back Down filminde başrol oynamış ve film MTV ödülüne layık görülmüştür. 2006 yılında All the Boys Love Mandy Lane filminde Toronto Uluslararsı Film Festivalinde yeralmıştır.

Amber Heard’ın televizyondaki ilk rolü Hidden Palms adlı dizidir. 2008 de Pineapple Express filmlerinde rol almıştır. 2009 da Üveybaba da rol almıştı ve ayrıca Zombieland filmdinde de küçük bir rol almıştır. Daha sonra Amber Heard, The Joneses ve And Soon the Darkness (2010), John Carpenter’ın The Ward, yanı sıra Nicolas Cage ile Drive Angry, ve diğer bir yanda ise Johnny Depp ile The Rum Diary (Tutku Günlükleri) filmlerinde rol almıştır. 2009 yılında Exterminator (İmha Takımı) adlı filmde Nicki rolünü üstlenmiştir. Amber Heard, Maxim dergisinin en seksi 100 kadın yarışmasında 21.sırayı aldı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...