Kocamın Ailesi 31. yeni bölüm: “Benimle evlenir misin?” sürprizi!

Kocamın Ailesi 31. bölümde süpriz bir evlilik teklifi oldu. İşte Fox TV'nin sevilen dizisi Kocamın Ailesi'nin yeni bölümünden detaylar...

Kocamın Ailesi 31. yeni bölüm: “Benimle evlenir misin?” sürprizi!

Fox TV’nin sevilen dizisi Kocamın Ailesi, Ar ailesinin öyküsünü anlatmaya devam etti. 5 Şubat akşamı Kocamın Ailesi dizisinin 31. bölümü ekrana geldi. Dizinin bu haftaki bölümünde izleyicileri sürpriz bir evlilik teklifi bekliyordu. Bunun dışında Ar ailesinin üyeleri abisinin dairesini açan Gazenfer’e tepki gösterdiler Ancak Gazanfer’in hayatını değiştirecek şey o dairedeydi. Kasanın içinde ne olduğu merak ediliyordu. Kocamın Ailesi yeni bölümden ipuçları ve diziyi internetten takip etmeyi tercih edenler için online dizi izleme kaynakları haberin devamında.

KOCAMIN AİLESİ 31. BÖLÜM ÖZETİ

Tarık, Rıza Bakır’la yüzleşir ancak hiçbir şey onun tahmin ettiği gibi çıkmaz. Fakat durum Rıza için bambaşkadır. Gülay’ın Can’ı geri kazanma çabaları ise Ümit yüzünden sonuçsuz kalır. Miray babasına açıklama yaparken Fatih’in desteğini bulamaz. Gazanfer’in abisinin dairesini açması ise aile içinde kırgınlık yaratacaktır.

 

KOCAMIN AİLESİ İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Kocamın Ailesi dizisinin TV yayınını kaçırıdysanız veya sürpriz bir evlilik teklifinin yapıldığı bu bölümü bire daha seyretmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Kocamın Ailesi 31. bölümü zlemek için tıklayınız

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...