Sözcü Plus Giriş

Kurtlar Vadisi Pusu’da yas: Musa Karagöz vefa etti!

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin dekorlarında büyük emeği olan emektar oyuncu ve dekor ustası Musa Karagöz hayatını kaybetti. Musa Karagöz kimdir?

Güncellenme: 09:20, 18/05/2015
Kurtlar Vadisi Pusu’da yas: Musa Karagöz vefa etti!
Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin dekorlarında büyük emeği olan emektar oyuncu ve dekor ustası Musa Karagöz hayatını kaybetti

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin dekorlarına emek veren ünlü oyuncu ve dekor ustası Musa Karagöz hayatını kaybetti. Musa Karagöz’ün ölümü Kurtlar Vadisi Pusu ekibini derinden üzdü. Twitter’da Karagöz’ün fotoğrafını da paylaşan sanatçı Onur Akay duygularını şöyle ifade etti:

“Önemli filmlerde rol almış, değerli sinema emekçisi Musa Karagöz’ü kaybettik. Kurtlar Vadisi Pusu ekibi ise, can dostlarına Musa abilerine ağlıyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun tüm dekorlarında emeği olan sinema sanatçısı ve dekor ustası olan sanatçımıza Allah'tan rahmet diler, tüm sevenlerine başsağlığı dilerim.” dedi.

Yapım ve sanat ekibi çalışmalarında yer alan Musa Karagöz, Semih Kaplanoğlu'nun yönettiği ‘Meleğin Düşüşü’ adlı uzun metraj sinema filmi, Serhat Karaaslan'ın yönettiği ‘Bisiklet’, Cahit Çeçen ve Ali Sinan Elmaslı'nın yönettiği ‘Tamirci Çırağı’ ve Cahit Çeçen'in yönettiği ‘Kahpe Devran’ adlı filmlerde oyuncu olarak rol almıştı.