MHP’de 1 Kasım alarmı

Çetinkaya, 1 Kasım’da Milliyetçi Hareket’i başarıya ulaştırmak için teşkilat bünyesinde seferberlik ilan etti.

MHP’de 1 Kasım alarmı

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, seçimlere en hazır parti olduklarını belirttti.

Çetinkaya, 1 Kasım'da Milliyetçi Hareket'i başarıya ulaştırmak için teşkilat bünyesinde seferberlik ilan etti. Çetinkaya, MHP üzerinde yeni senaryolar sahnelenmeye çalışıldığına da dikkat çekerek, partilileri uyardı.

DİKKAT ÇAĞRISI

Erken seçimlerin kesinleşmesi ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin il başkanları toplantısı gerçekleştirdi. Ardından da MHP Ankara Teşkilatında da 1 Kasım seçimleri için alarm verildi. Bu kapsamda MHP İl Başkanı Fatih Çetinkaya, 25 ilçe başkanları ile bir toplantı yaptı.
MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, ilçe başkanlarıyla buluşmasında il başkanları toplantısındaki bilgileri paylaştı. Çetinkaya, güven ortamının olmadığı bir ortamda seçime gidildiğine dikkat çekerek, MHP teşkilatlarının çok dikkatli olması çağrısında bulundu.

CAMİAMIZ DİMDİK AYAKTA

Çetinkaya, “Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde yapılan tüm algı operasyonlarına rağmen camiamız dimdik ayakta olmuştur, bundan sonra da böyle olacaktır. 1 Kasım seçimlerinde 7 Haziran'daki eksikliklerimizi de tamamlayarak gireceğiz. Zaman kısa olsa da yine MHP olarak Ankara'mızın her yerinde olacak ve hemşerilerimizle buluşacağız.
İl, ilçe teşkilatlarımız ve mahalle temsilciliklerimizle birlikte el ele gönül gönüle vererek MHP üzerinde hesap yapanların hesaplarını bozacağız. Çünkü biliyoruz ki; yüce Türk milleti bizimle beraberdir. MHP'yi aziz milletimiz her zaman milli ve manevi değerlerimizin sigortası olarak gördü ve görmeye de devam ediyor.” dedi. (ANKA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...