Sözcü Plus Giriş

MHP Ankara İl Başkanlığı  ‘Kanaat Önderleri Buluşması’nın ikincisini düzenledi.

Ankara’da yapılan toplantıda, Ülkücü Hareketin kanaat önderlerinin Ankara buluşmasından 1 Kasım seçimleri için seferberlik kararı çıktı. MHP Genel Merkezi Gün Sazak Konferans Salonu'nda Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin'in de katıldığı toplantıda Ankara İl Başkanlığı, parti teşkilatlarında 1968'den bu yana hizmet veren mensuplarını “Kanaat Önderleri Buluşması”nda bir araya getirdi.

“MHP’Yİ İKTİDARA TAŞIYALIM”

Toplantının açılış konuşmasını yapan MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, gösterdikleri ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür ederek özetle şunları söyledi:
“Ankara İl Başkanlığımız, adaylarımızla birlikte 1 Kasım seçimleri için bir büyük seferberliğin içinde. Tüm hedefimiz her türlü algı operasyonuna rağmen Milliyetçi Hareket'i iktidara taşımaktır. Bunun için de tüm teşkilat mensuplarımız el ele vererek zafer için çaba harcamaktadır. Ankara sathında hemşehrilerimizle buluşuyoruz. MHP'ye gösterilen teveccüh bizleri daha da hırslandırıyor. Düzenlediğimiz bu büyük buluşmaya gösterilen ilgi de bizlere güç ve moral vermiştir. Katılan ve yanımızda olan tüm ülkü erlerinden Allahım razı olsun. İnşallah bu büyük seferden başarıyla çıkar 1 Kasım akşamı AKP'nin keyfi yönetimi altında inleyen Türk milletinin yüzünü güldürürüz.”

Çetinkaya, ikincisini düzenledikleri “Kanaat Önderleri Buluşması”na gösterilen ilginin kendilerine güç ve moral verdiğini bildirdi.
Çetinkaya 25 Ekim 2015 Pazar günü Anadolu Meydanı Tandoğan'da düzenleyecekleri Ankara Mitingine de tüm MHP ve Ankaralıları davet etti.

“ÜLKÜCÜ SIFATI TAŞIMAK ZORDUR”

Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin de “ülkücü olmanın kolay” ancak “bir ömür boyu ülkücü sıfatını taşımanın zor” olduğu bir dönemde, şerefle bu sıfatı taşıyan dava arkadaşlarıyla bir araya gelmekten mutlu olduklarını ifade etti. Çetin “1 Kasım’da bütün ülkücülerin sorumluluklarının bilinciyle hareket edeceklerine ve MHP'nin sandık başarısını sağlayacaklarına şüphemiz yoktur. Çünkü Ülkücü Hareket’e Türkiye’nin hiç olmadığı kadar çok ihtiyacı vardır” dedi.