Sözcü Plus Giriş
GALERİ Muhteşem fotoğraflar ve hikayeleri 22 Mayıs 2015 07:03
1 Kör kadın bebeğini böyle gördü. 30 yaşındaki hamile anne adayı Tatiana Guerra, 3 boyutlu yazıcılar sayesinde bebeğini görünce göz yaşartan görüntüler ortaya çıktı.
2 Bench Press dünya şampiyonu Scot Mendelson kendisine ait 324 kilogramlık rekoru 325 kilograma çıkarmak için yaptığı deneme sonrası çekilen fotoğrafı
3 Erkek arkadaşı tarafından rehin alınan Amerikalı kadın, internetten verdiği pizza siparişine yazdığı ‘yardım edin’ notu sayesinde özgürlüğüne kavuştuSiparişin not bölümüne ‘rehin alındım lütfen yardım edin 911’i arayın’ yazdı. Yorumu fark eden pizzacı çalışanları 911’i arayarak kadının adresini verdi.
4 Uluslararası Kahire Havalimanı'nda bulunan bir heykel
5 Arjantin'in La Plata şehrinin gökyüzünden görünümü
6 Evli ve üç çocuk babası olan basketbol oyuncusu Lebron James Instagram'da Josett Latrice'in fotoğrafını beğenince Latrice magazin gündemine girdi.
7 Fotoğrafta, Kaliforniya’daki bir hastanenin acil servisinde çalışan bir doktoru görüyorsunuz. 19 yaşındaki hastasını kurtarmayı başaramayan doktor, çaresizlik içinde duvarın dibine çökmüş durumda.NickMoore911 adlı kullanıcının Reddit’te paylaştığı fotoğrafın açıklamasında “Bu doktor hastasını kurtarmayı başaramadı” notu yazıyor. Kendisi de bir doktor olan NickMoore911, açıklamasının devamında şunları yazmış; “Bizim çalışma alanımızda bu durum sık yaşanıyor. Genelde kaybettiğimiz hastalarımız çok yaşlı, hasta, ya da bazen ikisi birden oluyor. Ancak bu sefer ölen hasta 19 yaşındaydı. Bazen böyle bir hastayla ilgilendiğinizde yaşadıklarınız size bir darbe bırakır.”
8 Güney Kore'li Daewoo firması işçilerin 100 kilo ve üzerindeki parçaları rahatlıkla kaldırabilmesi için giyilebilir bir robot iskelet geliştirdi.
9 Çin'de bir insanlık ayıbı. Evsiz insanlar burada kalmasın diye dökülen beton dikenler...
10 Los Angeles üzerinde uçakla taşınan bir uzay mekiği
11 Havana Cüba
12 Mars'a keşif için gönderilen Curiosity adlı keşif aracı, kızıl gezegendeki ilk "Mars yılı"nı selfie çekerek kutladı.
13 Sigara içilen odadaki perdenin sabunlu su ile teması
14 Kırmızı Kanguru
15 İtalya'nın güneyinde Trentino'da bulunan Fedaia gölü barajı...
16 Baraj gölünün daha tam görünümü...
17 Meksika’ da bir şehir
18 Mamut Boynuzu
19 Armadillo
20
21 Bal Peteği
22 Tokyo'nun kuş bakışı görünümü.
23 150 yıl önce Abraham Lincoln'ü öldüren mermi
24 Olympic Bisikletçi Robert Forstemann'ın inanılmaz bacakları. Ünlü Alman bisikletçi Robert Förstemann'ın baldırlarının genişliği 71 santim
25 Guangxi Eyaleti, Çin / fotoğraf Trey Ratcliff
26 Washington Dulles Havaalanı'ndan sigara içilen bir odanın tavanı ve içilmeyen bölüm
27 İlk defa kar gören Rwanda Bisiklet Takımı, yarışı bırakıp karın tadını çıkartıyor.
28 Bir ata siyah renklerle Pegasus havası verilmiş. (Pegasus: Yunan mitolojisi'nde kanatlı at)
29
30